Facebook a jiné sociální sítě

23. prosince 2014 v 20:55 | Kenzi |  Problémy dnešního světa
Zdravím vás po dlouho době, kdy jsem se na blog plně vykašlala i po slibu, že budu častěji přidávat. Ne každému se poštěstí si najít čas a napsat na blog.
Dnes jsem se rozhodla napsat něco do jiné kategorie. Snad si to někdo přečte. Zanechte mi v komentářích samozřejmě vás názor. Takové články budou hlavně pro to, abych zjistila vaše názory na různá témata. Děkuji za spolupráci.
Dejme si teď všichni ruku na srdce. Kdo z nás v této době nepodlehl sociálním sítím (pokud je tu nějaká osoba, která ještě odolává, má můj obdiv)? Já sama facebook využívám poměrně často. Já bych se bez něj obešla, ale nejčastěji si tam píši s lidmi, kteří bohužel nejsou v mé blízkosti. Na toto jsou sociální sítě dobré. Můžete si povídat s lidmi, které jste někde
How to delete Facebook from your life, and instructions to back up all your photos before you do it.
poznali, nebo s lidmi z jiných zemí.
Bohužel mnoho lidí využívá tyto sítě k získávání osobních informací o lidech. To je zásadní chyba! Jenže v této době jde především o peníze a lidé jsou pro ně schopni udělat prakticky cokoliv.
Je tu jedno jednoduché řešení! Přestaneme to jednoduše používat! Kdybych to řekla na veřejnosti, budou na mě koukat jako na blázna a nejspíš mě ukamenují. Nejraději bych to ale udělala. Dobře, chyběli by mi konverzace s kamarády, ale dalo by se to přežít. Vždyť existuje stále pošta. Je pravda, že facebook je levnější… Pošta holt podražuje.
Je mnoho věcí, které mě na facebooku a ostatních podobných sítí štve. Nejvíc ale to, když se holka vyfotí s výstřihem někam až po kolena, ke všemu v předklonu s našpulenými rty a přidá k tomu nějaký citát od významné osobnosti. Zabít! Zabít! Zabít! Ta osobnost se musí otáčet v hrobě.
A co vám ke konci řeknu? Ano, používám facebook! Opravdu často ho používám, ale to jen pouze ke konverzaci s přáteli a hlavně na domlouvání různých akcí. Ale ne k tomu, abych si přidala každého člověka, měla co nejvíce like na profilové fotce a miliony komentářů. Je to dobrá věc, ale už mnoho lidí ji zneužívá k získávání osobních údajů a podobným věcem.

K závěru chci ještě dodat, že zítra bych tu chtěla něco přidat. Alespoň se o něco pokusit k tématu Vánoc. Doufejme, že nenapíšu Krvavé Vánoce! :D Poslední dobou blog zanedbávám. Nojo, člověk když se začte, nebo je ztahaný jak pes, nemá vždy náladu ještě něco psát. Prosím, teď se mnou mějte trpělivost. Přeji vám všem krásné prožití Vánočních svátků a mnoho úspěchů v Novém roce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katie Katie | Web | 25. prosince 2014 v 10:54 | Reagovat

S takovými sítěmi jako je Facebook je to těžké. Sice to byl dobrý nápad ale vždy se najde někdo, kdo toho zneužije a přiznejme si, mnohdy si za to lidi můžou sami. =(
Já mám face a používám ho. Dřív jsem tam každý víkend přidávala snad milion fotek a čekala na like ale dnes už mě to přešlo. Požívám ho ke sledování oblíbených stránek, přátel a to je vše. Sama statusy píši jen ojediněle a fotku jsem nepřidala ani nepamatuji. A  vyhovuje mi to. Popravdě bych raději, kdyby to nebylo.
Jak si psala, nesnáším ty holky, co se div nesvlečou a vyfotí a pak maj milion like a ještě je v tom podporují komentáři a přitom je to k breku. Neříkám, že nepotěší komentář nebo like ale za tu cenu??
Pamatuji si, že dřív jsem trávila celý dny venku, pak přišlo ICQ (který mám stále raději než fb ale nikdo tam už ani nechodí) a od té doby bez internetu nedám ani ránu. Dost mě to štve...
Raději skončím. =) Bylo by to nadlouho.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama