1. prosince! Čas na konečné změny!

1. prosince 2014 v 19:50 | Kenzi |  Něco z mého života

Depression quote: I´m never truly happy. Some days, I´m just a little less sad than others. www.HealthyPlace.com
Zdravím vás moji drazí lodičkové! Konečně se vám hlásím z mé malé planetky neštěstí, kde je neustále zataženo a slunce tu ani neznáme. Sice mi není ještě tolik dobře, abych opravdu mohla napsat, že je vše v naprostém pořádku a vše je takové, jak to dřív. To bohužel asi už nikdy nebudu moci napsat. Ale já věřím, že budou lepší dny.
Abych se vám trochu omluvila za to, že jsem tu poslední dva tři měsíce vůbec nebyla a akorát na vás kašlala, rozhodla jsem se to tu trochu oživit. Budu se pokoušet sehnat nový vzhled blogu nebo se dokonce o nějaký pokusím sama, ale dopadne to katastrofálně. Já a grafické programy jsme nikdy nebyly kamarádi, to mi věřte. Tento měsíc, tedy měsíc prosinec bude ještě hektický, ale začátkem nového roku se plánuji plně vrhnout na psaní příběhu, psaní více článků na různá témata dnešní společnosti a soustředit se už na pokročilejší psaní, než mé běžné deníčky. Trochu tedy pozměním i rubriky. Plánuji, ale kolikrát jsem již psala, že hodlám něco změnit a neudělala jsme to, že? Určitě snad desetkrát, možná i více krát.
Jednou z hlavních věcí, proč to chci změnit je, že už nechci být ta samá holka, jako jsem bývala. Pár věcí mě změnilo a tak bych byla ráda, kdyby s mými změnami šel i blog. Chci hodně psát, psát a psát. Jen abych se pořádně vypsala a moje příběhy za něco stály.
V průběhu týdne tu asi očekávejte něco jako kontrolu oblíbených blogů. Ale to jen z toho důvodu, jestli se někdo nerozhodl mě nezavrhnout. Vzhledem k mé nepřítomnosti bych se ani nedivila. Pokud se někdo najde, kdo by chtěl sem tam zavítat do mého blogového světa, je samozřejmě vítán.
Vypadává nám doma elektřina, jelikož padá námraza. Což je smůla a já budu muset přestat psát. Vybíjí se mi notebook a to znamená konec!
Neustále u nás padá elektřina. Ale je to tak příjemné, když vykouknete z okna a všude je ticho a tma. Zapálila jsem si svíčky a chvíli si četla Třináctý příběh. Ale budu muset končit teď s psaním a jít se učit slovíčka do angličtiny. Jaká to radost.

Věřím, že se tu teď budu ukazovat častěji a budu více aktivní. Aspoň se o to bude snažit více, jak u předchozího slibování. Přeji vám všem krásný Advent! Vánoce se blíží.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Háčko Háčko | Web | 1. prosince 2014 v 21:10 | Reagovat

Lásko, ospravedlňujem sa za to, že som s tým vzhľadom nijako nepohla, ale nedokázala som chytiť tú 'múzu'. Som ale rada, že sa vraciaš v plnej síle, to je snáď najkrajší decembrový darček. Ja ti na oplátku musím oznámiť, že asi prechádzam na iný blog. Už teraz mám novú adresu (as you can see), ale ešte som si ňou nie som na toľko istá. Uvidíme, aké ovocie prinesie čas :D Nechcem k nemu dostať ľudí z tohto blogu, snáď len niektorých, a medzi nimi si ty, tak ti dopredu dávam vedieť :) Nestraš sa prezývky :D A ďakujem za komentár k básni, ty vieš vždy zalichotiť :D Od teba si to veľmi cením :)

2 Katie Katie | Web | 1. prosince 2014 v 22:56 | Reagovat

Jsem velice ráda, že se vracíš na blog. Opravdu na tvůj blog ráda chodím. =) Doufám, že se ze špatného období co nevidět vymaníš a už budeš myslet jen na to dobré. Blog je určitě dobrý způsob, jak pomoci. Těšim se na tvé články i změny. Jsem docela zvědavá, tak snad to uskutečníš. =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama