Lovely day

13. října 2014 v 17:43 | Kenzi |  Něco z mého života
Zdravím! Opět se tu objevuji po odluce a samozřejmě po tom, co jsem vám naslibovala. Ale někdy to opravdu nejde. Je tu celkem dost věcí, o co bych se s vámi chtěla podělit. Ale jednu věc si nechám pro sebe, pokud vám to nebude vadit. Někdy je lepší nic neříkat.

Looking for #Quotes, Life #Quote, #Love Quotes, Quotes about moving on, and Best Life Quotes here. Visit curiano.com "Curiano Quotes Life"!Takže pár novinek. První je, že o víkendu jsem byla u babičky a dědy na hodech. Bylo to naprosto super! Viděla jsem kamarádky, které vídám párkrát do roka. Mám je moc ráda, jelikož je znám od malička a vždycky jsem šťastná, když je mohu vidět. Mají hody dva dny, takže bylo o zábavu postaráno. Musím jim pak napsat o fotky, které jsme udělaly, aby mi je poslaly. Nebylo by na škodu si aspoň jednu z nich nechat zarámovat.
Samozřejmě mám zase něco z rukou. Tentokrát to ale neodbiji a půjdu za doktorkou. Zítra mám na sedmou ráno domluvenou doktorku, která mi udělá tejpy na zápěstí. Tak snad to pomůže. Prý si ji lidé chválí, tak jsem zvědavá, jestli to o ní budu moct říct i já. Nevýhodou je to, že pudu muset stávat před pátou hodinou, abych tam stihla být na sedmou. Holt pro zdraví se musí něco udělat.
Přemýšlím nad dnešním dnem. Byl to tak krásný den, že bych jej nejraději zavřela do sklenice a uschovala. A vždy si jej vybavila, jako by se to stalo před pár vteřinami. Tak krásný den to byl. Běhat po lese, smát se a válet se v listí… Bohužel toto je asi vše, co vám řeknu. Zbytek si chci nechat pro sebe. Možná vám to někdy povím, ale zatím to bude moje malé tajemství.
Přemýšlím, přemýšlím a přemýšlím. Nejraději bych tento den protahovala, jak jen můžu, ale čeká mě volejbal a to hlásí pomalý konec tohoto dne. Je to smutné, že ty krásné chvíle utečou jako voda a ty, které by jsme nejraději nikdy neprožily, trvají věčně. Bohužel nežijeme v pohádce. Nejraději bych tam ale žila. Tedy ne jako princezna. Nesnesla bych na sobě ty naškrobené šaty, blyštivé věci a načesané lokýnky.

Omlouvám se, ale tento krátký článek zase bude ukončen neukončením.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katie Katie | Web | 16. října 2014 v 19:55 | Reagovat

Je fajn, že si prožila nějaký výjimečný den. =) A že si to necháš pro sebe vůbec nevadí. Je to tvůj den, tvé tajemství. =)
Je škoda, že se na blogu moc neukazuješ ale chápu, že holt není vždy čas nebo nejdou plány tak jak bychom chtěli.

2 Zzz Zzz | Web | 19. října 2014 v 11:46 | Reagovat

Jo některé dny jsou tak úžasné, že by si je člověk chtěl dát do nějaké sklenice a uzavřít. Klidně si to nech pro sebe. My nemusíme vědět všechno. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama