Back in October!

9. října 2014 v 21:22 | Kenzi |  Něco z mého života

Dámy a pánové! Po dlouhé odmlce se Kenzi vrací opět do akce! Po tom, co jsme prohrály zápas ve volejbale, nebyla nálada ani chuť zapnout blog a jít něco napsat. Pak mi ke všemu ještě umírala wi-fi, takže psát článek nemělo smysl, jelikož bych jednu větu psala stokrát!
Mám na vás pár otázek! První je, jestli se na mě nezlobíte, když dělám takové velké odmlky. Ale wi-fi je svině, obzvlášť u nás doma, kde máme elektroniky připojené na wi-fi požehnaně. Opravdu to chci zlepšit, ale holt můj čas je též omezen. Dejme tomu přijdu ze školy o půl čtvrté. Najím se, naučím se, odcvičím si den a jedu na volejbal. Moc času na blog mi nezbývá. A po volejbale? Vůbec! Jsem někdy tak zmordovaná, že padnu a spím. A nebo se učím.
Teď ta trochu víc k věci otázka. Musím se vrátit zpět do mé psací nálady a to vyžaduje si zase začít zapisovat pravděpodobně každou kravinu, která mě napadne. A proto na vás mám otázku. Máte u sebe vždy nějaký malý poznámkový bloček na zapsání nápadů? Pokud ano, budu ráda za vaše rady, jak deníček tak trochu vést.
Jedna z těch dobrých zpráv je, že jsem dočetla Temnou chodbou. Nápad to byl opravdu originální, ale že by kniha byla až tak dobrá? Nebyla bych to já, kdybych jako vždy něco nenašla. Tentokrát toho bylo celkem hodně. Kniha se vlastně odvíjela jen podle hlavní hrdinky. Sem tam narazíte na něco ohledně dalších postav. To by ještě šlo, ale co mě nejvíc naštvalo, byl konec. Je to tam v podstatě useknuté! Končí to zrovna v tom nejočekávanějším okamžiku, co vlastně bude potom. Právě jsem si ukradla věty k recenzi. Jak smutné!

Jak už je u mě zvykem, zase vám tu napíšu, jak se zlepším v aktivitě, ve čtení vašich článků a další moje po většinou nepravdivé bláboly. Je to škoda, když nestíhám to, co je mi tak milé a součást mě. Ale bohužel…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama