2† A day in my life

29. září 2014 v 20:14 | Kenzi
Zdravím! Rozhodla jsem se pro vás připravit A day in my life. Prvně jsem to chtěla udělat tak, že bych hodně věcí vyfotila. Jenže! Začal mi stávkovat mobil, takže je v opravně a měl by se vrátit minimálně do týdne. Nevím, nevím. Snad se vrátí brzo! Nejde mi o to, že bych nemohla bez mobilu žít, ale jde mi spíše o to, že mobil ukrýval ladičku a kytara potřebuje nutně naladit! To se stane, když jste líní si dojít do hudebnin pro ladičku. Samozřejmě mám také foťák, ale s tím mám taky trápení. Všechna moje technologie se rozhodla, že bude stávkovat! A teď jdeme na můj den! PONDĚLÍ!
Zvoní, zvoní! A já nejsem schopna se odhodlat k tomu, abych přehodila nohy z postele na zem. Sice mám budík nastavený na 05:30, ale řekněte, komu by se chtělo stávat? Proto většinou stávám až v 05:45. Jdu rovnou do koupelny, jelikož se stává, že bratr stává stejně jako já. Vyčistím si zuby, pokud je čas napatlám si obličej krémem a jdu zpět do pokoje! Jéj! Řasenka, pudr občas korektor. Toť moje maku-up routine. Něco na sebe hodím a utíkám dolů. Tam na mě buď čeká mamina, táta, nebo nikdo. Podle toho, kdo je doma a nebo jak má mamina službu. Odfláknu snídani, dám si svačinu a pití do batohu. Namířím si to do síně, obuju si botky, bundu vezmu klíče a hurá na vlak!
Vlak mi jede v 06:35, ale většinou nejede načas. Některé dny jsem za to ráda, jiné ne. Podle toho, co je za den a první hodinu. Abych se přiznala, zítra bych nechtěla přijet pozdě. První hodinu je dějepis! 07:15 jsem v městě, kam chodím do školy. Prozváním kamarádku a čekám na ni, než se uráčí vyjít z domu. Někdy je to trochu delší doba! :D Někdy se kvůli tomu stává, že jdu sama do školy.
08:00! Čas, kdy začíná pomalé, ale jisté usmrcování všech žáků! Když vezmu pondělí, dnes byla první hodina čeština. Žádná sranda! Já první hodiny polehávám po lavici. Tak nějak pomalu přežívám většinu hodin v rozvrhu. Dnes bylo jen šest hodin: Čeština, Angličtina, matika, fyzika (smrtelná kombinace! :O), biologie a Němčina. Nic moc… Pondělí je vražedné! Stane se, že si zajdu pro kafe, pro něco dobrého do bufetu a nebo hraju na kytaru (když ji někdo donese do školy, nebo ji tam mám já! :D). "Odzvonilo" (nám nezvoní :D) nám v 13:20. No mělo… Jenže jsme museli nahrazovat kus přes přestávku kvůli tomu, že učitelka s námi nebyla spokojena! Nemožné!
lunch time.
Jdu na autobus a v 14:30 jsem plus mínus doma. Mamina na mě dnes čekala s obídkem.
To se taky stává zřídka. Mmm… Česnečka! :D Šíleně dobrá polévka! Jen sem si pak musela jít vyčistit okamžitě zuby. Kvůli mé absenci jsem dopisovala sešity, udělala úkol do matiky… Spoustu věcí do školy. Samozřejmě nezapomenu na koukání na televizi! Dva a půl chlapa. Nevím proč, ale až teprve teď se mi ten seriál začal líbit.
Kolem páté hodiny jsem se odebrala do pokoje na podložku a pustila blogilates! 22. Den jéj! Jásejte se mnou :D Asi už po několikáté dělám begginers… A až teď se blížím do cíle! :D V 18:00 mívám pondělí, středa a pátek volejbal, ale dneska jsem ještě nešla. Mamina naznala, že toho bude hodně co dohánět a měla pravdu! Neodpustila jsem si ani moje šílené půl hodinové tancování před zrcadlem, vypila hrnky čaje, udělala si borčus na posteli a stole. Samozřejmě jsem hrála na kytaru, ale ne tolik co po většinu času.
Přesný čas spaní udávat nebudu! Sama to ještě nevím! :D Je to ve hvězdách! Většinou, když řeknu, že půjdu spát brzy, sáhnu po knize a.. No všichni víme, co se stane… "To už je tolik?!" Cink cink a za dvě hodiny stávám! To se mi stává poměrně často.
Doufám, že se vám trochu nezvyklí článek na mě líbil a dobrou s kobrou :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zzz Zzz | Web | 5. října 2014 v 10:44 | Reagovat

Jo, mě stávkuje tablet a mp4ka. :(
Já stávám v 5.45 taky. Ale asi ještě 5 minut tam ležím a přemýšlím, co je vůbec za den. :DD Pondělí u nás začíná strašně. První dvě hodiny hned máme učitelku, kterou tak nesnáším. :(
Já jsem v pondělí doma až v šest, no jo volejbal. :) Díky blogilates jsem také dív cvičila, možná bych se měla k tomu vrátit. Bylo to fajn. Jo, s tou knížkou to znám. Jdu si třeba lehnout už v osm, čtu, čtu a najednou ji dočtu, a podívám se na hodiny a ona už je půlnoc nebo i hůř. :D
Dobrou s kobrou mi ani neříkej, to mi říká mamka, ale já mám obrovskej strach z hadů. :( Pak mám pocit, že ta kobra někde je u mě blízko. :D Jak pošetilé.

2 Hayley. Hayley. | Web | 6. října 2014 v 18:02 | Reagovat

Kenzi, len som ti chcela povedať, že nám nejde wifi na internáte, a nemám ani toľko veľa času sa púštať do designu, ale hneď, ako wifi pôjde, urobím, čo sa bude dať :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama