Červen 2014

I enjoy sunsets. Long walks on the beach and frisky women.

29. června 2014 v 21:48 | Kenzi |  Něco z mého života
ᴋᴇᴊᴛʏ. ✌ | via Tumblr
ALOHA MY SWEETHEART! Času habaděj a tak se nedivte, že zase píši na blog. Abych pravdu řekla, čekala jsem, že budu mít více volného času. Naproti tomu každý den natírám laťky na plot (ano! Po čtyřech letech finišujeme s plotem! ) a po večerech chodím ven. Dobře, teď to zní jako by za námi byl již první měsíc prázdnin. A on není ani ještě červenec!
To je tak, když je doma táta i máma a vy musíte jít pracovat. Ale co, nevadí mi to. Aspoň jim můžu ukázat, že taky umím pomáhat. Neustále si myslí, že to co dělám je nedůležité! No promiňte, ale kytara je sakra důležitá! Když si pomyslím, že za nějaký ten měsíc a půl jsem se toho tolik naučila... No mám před sebou respekt! :D Ale kde bych byla bez mých "drahých" spolužáků, kteří plánují, jak s nima budu hrát na akademii a žůžo spolužačky, která mě toho naučila opravdu hodně! Teď už umím Dajánu, Knocking on heavens door a začátek Highway to hell. Není to sice žádná sláva, ale tak cení se, ne? :)
UntitledMám na vás prosbu. Napište mi pár nějakých filmů, na které se dá dívat. Nevím, co mám v poledne dělat. Komu by se chtělo jít ven v poledne, kdy to nejvíc praží? Holli shit! Chcete, aby se znás stalo pečené maso?
Dělám pokroky v SPN :D! Už finišuji šestou serii :). V noci se mi u toho klížili oči, tak jsem to stopla asi na 20. minutě 22. dílu. Ten byl sakra zajímavý! Chudák Sam! Proč mu to Cass udělal? Nevím jak vy, ale já bych nedokázala něco províst Samosi stím jěho štěněcím pohledem! :D Sam takovej tvrďák, ale vypadá jako štěně! :D Nemohu si pomoci.
Trochu blbé psát článek postupně a pak zjistit, že ten díl jste už dávno viděli :D. Sedmá serie! Yeah!
Huh. Eternity se sepisuje. Pomalu ale jistě! Ano, tohle píši již velkou dobu! Ale tak nechám vás plné očekávání, co za blábol to Kenzi zase do internetového světa vypustí. Možná vám to příjde podivné, že jednu kapitolu sepisuji tak šíleně dlouho, ale u mě to tak běžně chodí. Každý nesype příběhy jen tak z rukávu. Teď bych se ale chtěla zdokonalovat ve svém hororovém psaní, které ani nezapočalo. Chtěla bych něco napsat. Snažím se, ale nějak mi nejde do hlavy, jak vytvořit tu atmosféru a taky mě nenapadlo nějaké pořádné téma. Nenapadlo mě NIC! Popravdě řečeno :D. No nic, loučím se! :D Jdu koukat na Supernatural! Tak se mějte krásně a skládejte básně! :)

Hello Holiday! :)

28. června 2014 v 13:11 | Kenzi |  Něco z mého života
Summer ♡♡

Tak vás zdravím! :) Zase se tu hlásím! :) Mám vám toho toho tolik co povědět! :) Tak si připravte něco na chroupání a hurá do čtení mých zážitků! (pokud tedy o to máte zájem!)
V průběhu týdne se toho ani moc nestalo. V úterý jsem tam ale nebyla, jelikož mě přepadla hrůzostrašná migréna, kdy smrt by byla vysvobozením. O to víc jsem si připravila povinností. Ve středu jsem táhla kabelu plnou učebnic! :D V tentýž den jsme měli přednášky o čokoládě a Tibetu. Nebudu vám lhát, moc poutavé to nebylo, ale dalo se to snést. Čtvrtek byl v podobě úklidu. Za dvacet minut bylo uklizeno a pak nám tam učitelka ještě něco říkala. V jedenáct jsem byla doma! :D Nemusela jsem tam vůbec jezdit! :)
Summer nights
Teď se dostáváme konečně k pátku! :D Vysvědčení dopadlo kupodivu dobře! Na mě až moc dobře! Mám pouze tři dvojky! Oujé! Tak nějak jsem to čekala, ale i tak jsem ráda! Popravdě řečeno, tenhle rok mi přišlo, že jsem se vůbec neučila :D. Se spolužačkami jsme pak šly na pizzu! :) Fotilo se, povídalo se a hlavně se smálo! Ke vší smůle mi jel vlak a musela jsem odejít. Jela se mnou solužačka, takže o zábavu bylo postaráno. Ještě když se tam s námi pokoušel nějaký kluk navázat konverzaci. Když kamarádka odešla, sedl si za mnou a zase se pokoušel o něčem bavit. No, zajímavé! Na včer, asi kolem půl desáté jsem odcházela na letní kino, které se konalo u nás na vesnici. Promítaly se Bobule. Hned na začátku padlo jedno pivo, a to tam se mnou byla máma. Popravdě řečeno, řekly jsme s kamarádkou, že se jdeme projít! :D Pak jsme došly a asi ve třičtvrtě filmu jsme odešly zase a to padlo druhé. Byla půlnoc, nebe bylo plné hvězd a všude byla tma. Zabalené v dekách jsme se šly projít za most, ale kamarádka se bála, tak se šlo na trochu osvětlenou cestu od nádraží. Abych vás uvedla trochu do obrazu, o čem tu budu teď povídat... V pondělí mi napsal "kamarád", který se mi líbil. Měli jsme jít spolu ven. Tak jsem vystoupila ve vedlejším městečku, jelikož tam bydlí. S kytarou čekám na nádraží. Pět minut bych pochopila, ale celou hodinu?! Pak jsme ho neviděla, ani se mi neomluvil, ani to nijak nevysvětli. Krása! A já doufala, že to hajzl nebude. Nojo, Kenzi se nechala oblbnout vojákem... :D Když vojáci jsou tak pěkní :). Tak jsem ho za to nakopla a dál se sním bavit nehodlám! :)
Teď jen čekám, kdy se začnu oblékat a pojedu do Brna na rekonstrukci atentáru na Františka Ferdinanda d'Este. Sice jsem chtěla původně na Hvězdy nám nepřály, ale raději si počkám, až to bude na netu a kouknu se, jelikož do kina se mi zrovna dvakrát nechce. A za ty penízky, co bych dala za lístek, si raději připlatím za nějakou lepší ladičku na kytaru :) Máte nabitý program na prázdniny? Ha! já totiž ne.. Dobře, příští týden stanujeme s kamarádkama, ale pak zase bude odmlka. Potom pojedu na dovolenou do Českého ráje a pak až tábory. Mezitím je hodně volného času, který potřebuji nějak zaplnit. Přemýšlím nad tím, že bych se ještě zapsala do nějakého kurzu kreslení, ale uvidí se.
Zatím se mějte krásně, užívejte si volna a hurá do vody!

Different- 10.kapitola

24. června 2014 v 12:20 | Kenzi |  Different
Po dlouhé době přidávám jubilejní 10. díl Different! Že jste si ale na něj dlouho počkali! :) Doufám, že vás něčím nezklamu. Jak jsem už asi měsíce slibovala, dopsala jsem tedy díl Different, tak se vrhnu na Eternity! :)

Tak tomuhle se říká Kenziina aktivita! :D

19. června 2014 v 21:16 | Kenzi |  Něco z mého života
Ahoj! :D Ano vím, jak jsem tu na začátku června psala, jak budu aktivní a ty mé keci... Ale tak vždycky se něco stane. No a byly to písemky, kdo mi to všechno zkazil! Za všechno může škola! Takže má drahá zlatíčka, na které jsem se poslední měsíc úplně vykašlala, nesmutněte! :) Teď už bych tu měla bývat o něco častěji. Nebo se o to aspoň budu více snažit.
A tak aby si neřeklo, zase budou žvásty! :D
Ani v podstatě nevím, co se stalo za poslední týdny. Ale jedno, co vím je, že včera jsem byla v Praze! Je sice fakt, že bych je tam mohla provádět, jelikož v Praze mám příbuzné, ale i tak jsem byla nadšená jak malé dítě, že tam jedu. Velký zážitek jsem měla hlavně z Rudolfina :). Byli jsme tam na koncertě (omlouvám se, ale nevím jak se to jmenovalo). Šlo o vážnou hudbu a moc se mi to líbilo. Hlavně Vltava byla nádherná! No a samozřejmě cesta autobusem tam a zpět, jako vždy legendární!
Dnes mě mamka nechala doma, jelikžo tušila, že bych to psychicky nezvládla! Proto jsme vzali babičku a dědy a jeli do aquaparku. Já tam k mému štěstí potkala jednoho kamaráda :D. Takže celý den byl super! :D
Mívám rados z maličkostí, tak se nedivte, že jsme andšená z nových slunečních brýlí :D Jak je u mě zvykem, pilotky jedou! :)
V posledních dnech si domlouvám kurzy kreslení. snad mi to konečně letos vyjde. Ani nevíte, jak bych byla šťastná! :)
Tak Adios! :D Musím se už rozloučit :(

Vampire Academy

15. června 2014 v 19:32 | Kenzi |  Čtu

USA, 2014
Podle knih Richelle Mead
DĚJ:Morojská princezna Lissa a její nejlepší kamarádka Rose uprchly ve smrtelném strachu z vampýrské akademie, ale po dvou letech byly vypátrány tajemnými strážci a odvlečeny zpět. Znovu se tak ocitají v obrovském nebezpečí, protože na akademii se mohou pohybovat nebezpeční Strigojové. Ti chtějí Lissu zničit, protože jako jediná dcera urozeného morojského rodu je překážkou jejich plánu na ovládnutí světa vampýrů. Naštěstí je tady ale dhampýrka Rose, v jejichž žilách se smísila krev vampýrů a lidí, takže dokáže zlým Strigojům lépe čelit. V tajemném a ponurém světě akademie ale nebude snadné odolat všem nástrahám a zradám: Lissa bude muset opatrněji využívat svých nadpřirozených schopností, aby nepadla do strigojské pasti, a Rose se musí vzdát velké lásky, aby mohla kamarádku ochránit a za žádných okolností ji nezklamat. Jediné, nač se totiž mohou obě spolehnout, je jejich vzájemné pouto, jejich přátelství.
MOJE RECENZE: Jelikož jsem si před dvěma roky zamilovala knihy, bylo mi celkem jasné, že na film se také podívám. Hodně jsem se na něj těšila, ale přineslo to trošku zklamání. Sice se mi film líbil, ale moc mi nesedlo obsazení postav. Rose alias Zoey Deutch mi sedla z nich nejvíce. Podobně jsem si ji představovala. Oproti tomu Lissa mi vůbec nesedla! Představovala jsem si ji úplně jinak. Když jsem ji viděla poprvé, zhrozila jsem se. V průběhu filmu mi ale pak i na ni celkem sedla. Přišlo mi, že toho celkem dost vynechali. Moje srdce plesalo hlavně u akčních a bojových scén. Rose mi jednoduše přirostla k srdci.
Stáhnout můžeš zde

Když se příjemné spojí s tím nutným :)

5. června 2014 v 20:08 | Kenzi |  Něco z mého života
SHOPPING XD ψ(`∇´)ψ
Ahoj! Vím. Slibovala jsem více článků, ale tak nějak mi to zatím moc nevychází. Začíná toho být trochu víc, takže se snažím soustředit na školu, i když popravdě řečeno na to z vysoka kašlu.
Dnes jsem si užívala s mamkou krásného dne. Jely jsme na vyšetření ruky (ortézu již nemám!), poté mě čekala doktorka, která mi vylíčila, že astma není sranda, jak si myslím a dala mi přednášku, že inhalátor mám mít u sebe. Stejně ho mít nebudu. Už tak mám batoh do školy těžký ažaž. Pak jsme se vydaly na nákupy! Mamka byla ze mě na prášky, jelikož jsem se rozjela. Konečně mám šortky s vysokým pasem, černou sukni podobnou skater, ale ne s tak širokou gumou v pase, kratší světle džínovou košili s krásným detailem na zádech, obyčejnou světle džínovou košili s krátkým rukávem, dvě tílka a mikinu. K tomu všemu se ještě přidala řasenka, která má neskutečný kartáček. Tak doufám, že bude tak neskutečně úžasně odvádět svoji práci.
Fotky bych přidala když tak později, ale víte, jak to se mnou je. Foťák nefotí zrovna moc kvalitně obzvlášť vevnitř.
Momentálně se chystám do Mrákotína, kde budeme na brigádě. Budeme stavět tábor, natírat a hlavně blbnout! Což ale znamená žádné články od zítřka. Nic jsem nepředepsala, tak mě omluvte.
No, tak se asi loučím! Ať vám všem dopadnou dobře písemky a máte své vysněné známky! Užívejte si krásného víkendu, který nás čeká. Má být krásné počasí, tak vyrazte třeba na koupaliště. Užívejte sluníčka. Já se před ním budu jako vždy schovávat.:D

Hello June!

1. června 2014 v 12:06 | Kenzi |  Něco z mého života
Hi
Doufám, že vás potěší, že se tu zase po nějaké době oběvuji. A proč až teď? Jednoduché vysvětlení... Začíná červen a to znamená? Ano, správně! Plno písemek, zkoušení a vylepšování mých bídných známek.
Ještě tomu napomáhá to, že každý den hraji víc jak dvě hodiny na kytaru a ne a ne mě to přejít! Zamilovala jsem se do toho, i když umím sotva jednu písničku (pokud tu někdo hraje, jakože vím o Hayley :D, tak mi napište nějakou jednoduchou písničku. Dikec). Nechce mi jít D a já začínám šílet! Ono to vypadá tak jednoduše! Ale bum a já zjišťuji, že je to těžší, než jsem čekala.
Dnes se zase chystám do Brna! :) Na bubble tea a hlavně zase do kytar! :) Mě se tam tak neskutečně líbí! :) Ráj! Asi zase podniknu nákup trsátek :D I když s nimi moc nehraju, už jich mám doma celkem dost :D (Přiznám se, hraju jen s jedním, které jsem ke všemu dostala od kamaráda :D) Bude to asi tím, že já se v tom moc nevyznám a vždy si koupím nějaké blbé a hraje se mi s ním špatně.
Vždy se mě asoň jeden člověk zeptá, jak mi jde kytara. Tak mě napadlo k tomu napsat nějaký článek :) Mám toho naplánovaného na červen celkem dost, tak snad mi to čas povolí! :) A hlavně doufejme tomu, že mi v tom nebude vadit ortéza :D. Bohužel ji budu muset mít asi o další týden déle, jelikož jsem v pátek měla astmatický záchvat a spadla jsem na ni. To se stane jen mě :D.
A co vlastně plánuji na celý červen? Je toho poměrně hodně. Chtěla bych napsat dvě recenze na filmy, k tomu přiřadit nějakou recenzi na knihy. Začít znovu přidávat příběhy. Dlouho se na blogu nic neobjevilo. Ale já opravdu píšu! Jen to nejde tak moc od ruky. Všechny poslední kapitoly, jsem ukončila tak nějak zajímavě a teď s tím akorát bojuji. Ale já to zvládnu! Musím! Bylo by na čase znovu rozjet Eternity a Different.

To by bylo zatím vše. Pomalu se půjdu nachystat na odjezd. Během týdne bych už chtěla začít přidávat toho víc, než bylo v květnu. V květnu jsem napsala jen sedm článků! To se mi moc nepodobá a tak to chci pořádně napravit! Mohu vám říct, že doufám, že se bude na co těšit!