Květen 2014

Co se událo? :O

24. května 2014 v 19:22 | Kenzi |  Něco z mého života
"I'll never be good enough..."
Hello! :3 Tak jsem se tu po dlouhé době zase ukázala! :) Vím, slibovala jsem, že se moje aktivita zlepší, ale po přečtení tohoto deníčku pochopíte, proč jsem tu moc nebyla .
Nejde o to, že by nebylo tolik volného času. Naopak, času bylo podle mě hodně. Jenže... V úterý bylo zahájení olympiády, kde jsem nemohla rozhodně chybět. Ale co se mi nestalo, že ano. V pondělí na volejbale se mi nešťastně přetočilo zápěstí, takže druhý den jsem nastoupila do školy s ortézou.
Středa... Začala tak krásně! Ráno bylo krásných dvacet stupňů, takže jsem si musela vzít šortky :3 Jak já ráda nosím šortky :3 To bych ale nebyla já, kdyby se mi něco nestalo. Jak bylo krásně tak spolužačky šly do parku na skalku a já pak za nimi došla. Na spátek jsem se rozeběhla a chtěla si to sebehnout po trávě. Kamamrádka na mě ještě volala, abych tudma neutíkala. Ale já neposlechla. Tráva byla mokrá poránu, uklouzla mi noha a já už jela. Vyhrnuly se mi šortky a celé pravé stehno je sedřené. Sjela jsem totiš po trávě až na chodník. Teď se mi tam vybarvuje modrák někam až ke kolenu, bolí to jak svině a sotva sedím na zadku. Teď u tohoto článku pěkně skučím ;), to mi věřte.
Ve čtvrtek jsem měla sprint a bowling (disciplíny na olympiádě). Na sprintu jsem si i přez zranění vedla velice dobře :) V rozběhu jsem byla první (krásně jsem jim utekla :D), ale můj čas nestačil na to, abych běhěla fynále. Skončila jsem na krásném 7. místě! :) Bylo nás tam 18, v mé kategorii! Splnila jsem si to, že se musím dostat do první desítky. A na bowlingu jsem byla 10. z 30 holek ;) Takže fáájn :) V pátek nám přesunuli střelbu, takže jsem nebyla ve škole :D Jelo se na letiště, kde celý den svítilo slunce. Na střelbě jsem byla první! :D Ou jé! :D Vojáci se divili, že taková malá holka umí střílet :D Proč ne? :D
Času mám dost... V podstatě bych teď mohla otevřít Word a jít psát... Přemýšlím to tom. Sednout si na terasu a začít psát, když je tak krásně :) . Uvidíse, ale s ortézou se nepíše zrovna dobře :D
Dneska se jelo do Brna! :D Musela jsem pro obal na kytaru, abych ji mohla v pondělí v zít do školy... Váže se k tomu příběh, který vám povím :) . Jednoho krásného slunného dne přijeli příbuzní s malými dětmi. Dětičky se vrhly na Barneyho (moje kytara :D) a začaly otáčet všema kolíčkama! Takže kytara byla krásně rozladěná. A já inženýr jsem si myslela, že si to naladím.. Ale jejda! :D Nějak se to nepovedlo! :D
A jako bohus tu pro vás mám pár fotek :D
Kachní taneček :) A jednu věc nepochopím, proč je limetka taková naoranžovělá, když všude je vyobrazována jako zářivě zelená? :D

Žiji v chaosu! :D

17. května 2014 v 10:42 | Kenzi |  Něco z mého života


Tak po dlouhé době vás zase zdravím. Celý tenhle týden byl jeden velký chaos. Tréninky, závody, učení, rodina…Do toho všeho ještě kytara. No zase toho jednou bylo dost.
No, dejme tomu, že na atletických závodech jsem moc neexcelovala. Dokážu ze sebe vydat víc. Byla jsem celkem mimo. Hlavně mě zklamal skok do výšky. Skáču mnohem víc a teď? Skočila jsem tak nehorázně málo! Ale foukal šíleně vítr, tak se mám aspoň na něco vymlouvat, i když to byla moje chyba. A nebyla bych to já, kdybych si něco neudělala. Při mém osudovém skoku jsem laťku srazila zády a teď to hodně bolí. K mé smůle to bolí, i když spím.


Ale má velice dobrou zprávu! Naší trenérce se narodil v pondělí chlapeček! Sice předčasně, ale je zdraví. Je teď v inkubátoru a včera jsme jely trenérku navštívit. Nečekala to, takže byla hodně překvapená, když tam uviděla devět holek. Byly jsme tam jen na chvíli, jelikož kolem páté končily návštěvy, tak jsme odešly. Většina holek jela rychlíkem, ale já ještě s dalšíma třema holkama zůstala ve "městě". Jelikož jeli ještě dva kluci, tak dvě šly s nimi a já s kamarádkou jsme šly raději samy. Podle mne jsme si to hodně užily. Zašly jsme si na horkou čokoládu, prošly se pěkně a pak to zakončili donutem, který chutnal jako bebe brumík. Bylo to hodně fajn. Bohužel to taky muselo skončit a jelo se domů. Celý den jsem završila velice smyslu plnou konverzací. No, to je na dlouho J


Prší, prší, jen se leje… Měla jsme jít s tátem na otevírání studánek a prdlajs! Všude je mokro, prší a je to v háji. Naštěstí mě ještě dneska čeká příjezd bratra z oslavy a následuje poté cvičák. :D Nebudu to tu nějak složitě vysvětlovat, co to vůbec je. To jsou ti vojenští nadšenci no.
No a víte co? Už se pomale blížím k tomu, abych dopsala další díl Different! :)

Hudba... Neobyčejné slovo

9. května 2014 v 13:18 | Kenzi |  Když není kam zařadit

Jednou ve škole mě napadlo, že by nebylo zas tak úplně od věci napsat nějaký článek o hudbě. Bez hudby nežiji. Potřebuji ji nutně k životu.
Em, dnešní hudba? V každé pěvecké soutěži se zrodí nějaká hvězda, která poté dva tři roky je na výsluní a vydává jednu píseň za druhou. U tohoto žánru můžete krásně odhadnout, kolik těm dotyčným je let. Převážně u chlapeckého obsazení. Hlas připomíná spíše hlubší dívčí hlas. Když jsme už u těch kluků. Oblečení stylu úzké džíny obepínající celou spodní část od pasu dolů, většinou stažené do půlky zadku a k tomu nějaké nejlépe růžovoučké tričko s výstřihem do V. Jednu dobu se mi to ale také líbilo! Ale to byly, jak tomu těch ráda říkám, moje temné časy. Teď mi moje temné časy připomínají zdi zničené od lepící pásky. Nedokáži pochopit, co se mi líbilo na polepené zdi chlapečků v upnutém oblečení. Ach jo… A toto se líbí dnešní mládeži. Přitom je tolik krásných jiných skupin, kdy zpěvák má opravdu hlas chlapa!
Najde se málo teenagerů, kteří by poslouchali v dnešní době něco jiného. Ať se jim to líbí! Neberu jim to, ale po nějaký čas je to také omrzí! J
Často slýchávám od rodičů takové "to byla aspoň hudba". A mají pravdu. Sice některé české písničky z té doby nejsou zrovna moc ucházející a mládeži se líbit ve většině případů líbit nebudou, ale aspoň to nějak znělo. Dnes vám to buď zazpívá kluk se vzhledem dívky nebo vám to někdo sprostě zarepuje a co z toho je? Malé děti opakují sprostá slova a již v první třídě je po sobě pokřikují.
A co se tedy líbí mě, když neposlouchá "teplé chlapečky"? (prosím neberte to jako hate). Zamilovala jsem se do rockové hudby! J Ať už je to Guns n Roses, Iron Maiden, Nirvana, Kansas… Je toho hodně a mohu to poslouchat neustále. Nikdy mě to neomrzelo a snad ani neomrzí. Nezanevřu ani na AC DC, které opravdu zbožňuji! J Má na tom také podíl, že můj táta mi to pouštěl, když jsem byla malý rybízek. Samozřejmě si poslechnu i něco jiného. Převážně u mě poslední dobou boduje hodně retro písniček, obzvláště pak Avicii Addicted to you.
Tento článek prosím neberte jako nějaké nadávání a ponižování popové hudby. Je to můj názor a já vám ten váš neberu. Jen berte ohled na to, že toto je můj blog a já si na něm mohu zveřejňovat, co chci. I kdybych v tomto článku používala sprostá slova, nadávala na některé nejmenované skupiny, může vám to být jedno. Můj názor.
Každý máme hlavně jiný vkus. To co se bude líbit mě, nemusí se líbit třeba támhle Pepíkovi nebo Aničce. Spoustě lidí (převážně těm nejbližším) se to, co zrovna teď poslouchám, líbí více, než ony písničky před tím. Jak jsem již zmiňovala, můj táta tohle také poslouchá a starší bratr taktéž. Jen mamina poslouchá úplně něco jiného.

Třeba se mnou někdo bude sdílet podobný názor na toto téma J

30 days challenge- Day 2

8. května 2014 v 23:21 | Kenzi
Day 2- Oblíbené jídlo a pití
Untitled | via Tumblr

Tohle nebude tak těžké! :) Jím a piji ráda, někdy až moc :D Asi jako každé normální dítě, ne? :) Mám spousty oblíbených věcí, které bych jedla denodeně, ale to by pak nešlo.
Začneme u pití, jelikož to bude asi kratší. Nejvíce, co piji je šťáva všeho druhu, ale nejlepší je limetka, jablko, mango :3 Ty tři bych pila neustále :D Ale nejde to... Do týdne jsem pryč. Bratr taky šťávy likviduje :)
Káva! Nejdůležitější věc, bez které nedám ránu. Pokud nemám ráno kávu, jde to se mnou ten den z kopce. Moc toho nenaspím, tak se nedivte, že ráno piji kávu snad po hektolitrech.
Kdo by neměl rád Kofolu? :D Nemohla bych ji neustále pít, ale je to tak neskutečně dobré, že k tomu nemám slov! :) Kam se hrabe coca-cola, pepsi.... Kofola! :D
A musím zde také zmínit vodu, bez které nejde nic... Je to můj věrný kamarád na moje všemožné sportovní vyžití.
A jídlo? Toho je tolik! :D Ale pokud vyberu jen ty, které miluji nadevše, tak se výber zmenší :)
Špagety! :) Nejoblíbenější jídlo všech dob! :) Mohu se po nich utlouct.. :D Tak moc mi chutnají! :) Nedokážu s epochopit, jak mi dřívě nechutnaly... NECHÁPU SE!
Grilovaná cuketa :) Zkusila to jednou mamka a od té doby to jíme doma všichni :D Cuketu jsem nemohla ani cíti (neochutnala jsem ji :D). Ale poté, co mi došlo, že chutná podobně jako okurka, nemohu se jí nabažit :D Ke všemu tak dobře ochucená! :3 To umí jen moje mamina :)
Jsem těstovinový člověk, proto tu musím zmínit i zapečené těstoviny :) Nejsou to však obyčejné těstoviny! :) Mamina k nim přileje ještě trochu červeného vína a to je teprve něco! :) Nejenže mají krásnou barvu, ale ta chuť.. :3
A ještě jedna věc mi tu chybí :) Tou jsou pečené brambory :) Nejlepší jsou však vytažené z popela! :) Oloupnout pěkně tu černou slupku a s mlékem sníst! :) Dělám to pokaždé, když pálíme větve.. :)30 days challenge- Day 1

7. května 2014 v 22:32 | Kenzi
Day 1: Popiš sama sebe

Make a wish :)

Popsat sama sebe? Tak to bude hrůza, jelikož se nerada popisuji. Popíšu se tak, jak se vidím sama, ale v očích jiných jsem zase jiná osoba. Podle mě jsem taková osoba, kterou ne každý bude mít rád. Někdy si tím zadělávám na problém, ale proč to řešit?
Říkám narovinu co si myslím, a to se někomu nemusí líbit. Nemám ráda, když nemohu říct opravdu to, co si myslím. Přijde mi, jako bych neříkala pravdu a tím již někomu ubližovala.
Mám opravdu vysoké ego. Nedám na to dopustit. Je sice pravda, že když řeknu "Jsem dokonalá" nemyslím to vážně, jelikož moje zezření připomíná spíše chodící mrtvolu, nežli člověka.
Jako jedna z mála lidí nemám ráda romantiku a vše s tím spojené. Přijde mi to strašně ohrané a trapné. Někomu se to ale líbí a já mu to brát nebudu. Holt jsme každý jiný ;)
Co bych ještě o svém chování řekla? Nechovám se jako holka a neumím se hlavně oblékat. Zastávám teorii, že v tom, v čem mám strávit celý den, se musím cítit co nejpohodlněji. Proto se vyhýbám upnutým tričkům s výstřihem až někam po pas. Nemám to ráda a nemálo lidí se ze mě pokouší udělat aspoň trochu více dívku :) (divím se, že je to stále baví) .
Hádám se... A moc ráda! Jenže moc lidí se se mnou nehádá, jelikož mám u všech respekt jako malé štěně.
Většina lidí nesnese to, že potřebuji mít VŽDY pravdu. Zakládám si na tom a to krásné divadýlko, které ztropím, když ji nemám (převažuje především doma).
K tomu všemu jsem šíleně náladová a hodně protivná. Na ty, které mám ráda, se snažím být co nejméně (a že je to někdy boj) a na ty, které bych spálila v plamenech pouhým plamenem, jsem protivná opravdu dost.

30 days challenge

7. května 2014 v 18:21 | Kenzi
Jednou to tu bylo, ale moc mě to nebavilo, tak proč to nezkusit znovu? :) Googlila jsem a googlila až jsem něco konečně našla :) (Terrie) Aby bylo jasno! :D Nebudu to přidávat každý den, jeliož jsem na to dost lína! :D Tak jsem zvědavá, jak se mi to povede :) Když to tu tak stojí, tak to musím prochu pophnat :) A moc se omlouvám všem spřáteleným, jelikož jsme měla období bez notebooku :D

Day 1 - Popiš sama sebe
Day 2 - Tvoje oblíbené jídlo a pití
Day 3 - Oblíbené televizní seriály
Day 4 - Co bys chtěla stihnout předtím, než zemřeš
Day 5 - Oblíbené filmy
Day 6 - Tvoje vysněná práce
Day 7 - Země, které bys chtěla navštívit
Day 8 - Tvoje oblíbené místo
Day 9 - Vypiš prvních 15 písniček, které ti naskočí na přehrávači
Day 10 - Napiš něco o tvých nejlepších přátelích
Day 11 - Popiš svého vysněného kluka a čeho si na klucích všímáš
Day 12 - Napiš něco o své škole
Day 13 - Popiš město nebo vesnici, kde žiješ
Day 14 - Vyjmenuj svoje závislosti
Day 15 - Oblíbené knihy
Day 16 - Vyber 10 nejhezčích obrázků, které tě zaujmou na Weheartit
Day 17 - Napiš 4 věci, které bys nikdy neudělala
Day 18 - Vypiš 8 způsobů jak získat tvoje srdce
Day 19 - Proč jsi začala s blogem
Day 20 - Co ráda děláš ve volném čase
Day 21 - Co miluješ
Day 22 - Můj vzor
Day 23 - Vypiš 4 věci, které bch chtěla umět
Day 24 - Napiš 3 věci, které si přeješ aby se nikdy nestaly
Day 25 - Popiš poslední dva roky svého života
Day 26 - Nejoblíbenější oblečení
Day 27 - Tvůj momentální stav (zadaná nebo singl)
Day 28 - Jeden trapas
Day 29 - Na co, jsi ve svém životě hrdá
Day 30 - Napiš něco, co se u tebe za poslední měsíc změnilo

Lepší je dřívě konat, než myslet! :)

1. května 2014 v 12:20 | Kenzi |  Něco z mého života
Untitled

Hello! :3 Tak tu máme 1.května :) Byl pozdní večer, první máj. První máj byl lásky čas... Nemohla jsem si to odpustit :)
Tak a jak jste prožili pálení čarodějnic? :) Já osobně jsem čekala, že zase zůstanu doma sama, nebo půjdu jen k sousedům, ale co se nestalo? :D Prožila jsem nejvíc nejlepší čarodky EVER! :D Prvně jsem tam byla jen s kamarádkou a pouději se k nám přidal ještě jeden kluk. No bylo to moc fajn, bohužel kamarádka musela o půj jedenácté domů, tak jsme tam nebyly až do konce.. :( Ale i tak to bylo moc fajn :D Zpívaly jsme, pojídali gumové hady, pendreky a kyselé pásky, pily malinovku a bylo nám fajn! :) Je to jedna z mála kaamrádek, se kterými si mám pokaždé co říct!

Možná jste si přečetli můj WishList :) A více to je nového? :D Mám kytaru! :) Přišla mi v úterý, jelikož jsem ji objednala v pondělí :D No a tak nějak jsem zůstala v úterý doma, jelikož jsem se v pondělí ne moc pěkně opařila čajem... Hned jsem se naučila tři akordy! :D Ale dál mi to už moc nejde... Ne že by se nechtělo, to se chce až moc, ale nejde to :D Nemůžu hned čekat, že to půjde, to je jisté :) Ale já se nevzdám! :D

Ac o plánujete na dnešek vy? :) Já ani nevím :D Vůbec se mi nechce nic dělat, nikdo nechce jít ven, tak co mám dělat? :D Všichni mají opici ze včerejška (já ne chichí :D) a tak to vyspávají.. :) Holt sednu na kolo a půjdu projet světa kraj! :)
Tak obdržte všechyn prvomájovou pusinku a u dalšího článku Adios! :D