Březen 2014

Na všechno kašlu a taky to tak dopadá :D

29. března 2014 v 23:43 | Kenzi |  Něco z mého života
Nazdar! Nazdar po dlouhé době! Jo.. Nikdo mi sme nechodí, ale nemohu se divit, když ani já sem na chvilku nezajdu a nekouknu se k ostatním, že? :D Nojo, moje lenost! :D Ael opravdu se chci začít snažit! :D To ode mě uslyšíte v podstatě deně! :D
A co je nového? :)) Vaše Kenzi vám sem přidala svoje veledílo do literární soutěže, takže doufám, že si to nějaká hodná duše přečte a zanechá mi názor! :) Děkuji :D to, co jsem zveřejnila byla v podstatě moje verze. Hned ta první, ale pak to ještě prosšlo pár miniaturními změnamy a včera posláno! :) Nemohu si od toho slibovat hned umístění, ale nějak se začít musí! :) Podle mě budu mít aspoň více méně originální námět :)
Začala jsem cvičit! :D no, to píšu taky pokaždé, ale cvičím denně! Chichí! A učím se kickbox s bráškou :D No, takže si to dokážete představit! :D Ale zatím se nějaké výrazné újmy na mém zevnějšku neukázaly :D Možná časem něco přijde :D

Nestíhám vůbec nic, nebo se mi spíše nechce! Jak je to dlouho, kdy jsem se podívala na Supernatural? :O Moc dlouho :'( A nehorázně mi chybí Dean, Cas a Sam! :'( Udělejte s tím někdo něco!!! Jinak budu velice neešťastná! :'(
Nestíhám nic, ale čtení ještě tak tak stíhám! :) Půjčila jsme si Percyho Jacksona, Divergenzi a hlavně.... HVĚZDY NÁM NEPŘÁLY se dostaly už i ke mě! :) Jak dlouho jsem musela čekat! :) V týdnu si chci jít koupit ještě Loocking for Alaska :D K čemu mě přiměla Hayley recenzí :D Tak tak jsem přečetla knihy do deníku a už nestíhám číst ani knihovnu, natož knihy, které jsem si koupila! :D

No tak nic! :) Odebírám se do postýlky si číst! :) Tábor polokrevných již na mě čeká :D A zítra ráno jedu na kola! :D Jupí! :D Tak přeju dobrou noc! :) A jak se stane asi tradicí: MĚJTE SE KRÁSNĚ A SKLÁDEJTE BÁSNĚ!Pro vojáky je rodina vším

26. března 2014 v 16:20 | Kenzi |  Píšu
Dlouho jsem nepsala, tak tu máte aspoň moji soutěžní povídku :) Zanechte své názory :D :)

"Opatrujte se a dejte na sebe pozor! Uvidíte, uteče to jako voda a tatínek bude doma," usmál se vysoký muž ve vojenské uniformě.
"Dej na sebe pozor," řekla mu smutně jeho manželka Sára. Kolem nohou se mu vrhla jejich malá dcerka a rozplakala se.
"Nejezdi pryč!" řekla mezi vzlyky. Vzal ji do náruče a pohladil ji po vlasech.
"Musím, ale slibuji, že se brzo vrátím." Naposledy objal svoji ženu a pohladil malou po lesklých hnědých vlasech. Vzal si vak s několika nezbytnými věcmi a vydal se k autobusu, který na něho a desítky dalších vojáků čekal. Měl je odvést na vojenskou základnu. Odtud se pak mají přepravit v jednotkách do Afghánistánu.

I'm alone but HAPPY!

19. března 2014 v 22:53 | Kenzi |  Něco z mého života
Od neděle jsem se neozvala... Důvody? Škola, volejbal, rodinka... A od toho všeho jsem se dostala teprve dnes, a to mě ještě čekají dva dny školy.
Od tohoto článkus i moc neslibujte. Píši to doprostřed z toho důvodu, že to pak vypadá na delší článek, i když to v reálu není pravda :)
Tahle hoňka začala v úterý, kdy jsme psali velikou písemku z občanky, na kterou se mi nechtělo jako vždy učit, takže jsem to vyřešila chytře s tahákem :) Dneska toho bylo víc :( Druhou hodinu (v podstatě třetí, ale to je na dlouhé povídání) byl zeměpis a to byla také větší písemka :( OPRAVA! Testo-písemka :) Ta byla celkem v klidu, jelikož na to jsem se fakt učila! Což není u mě možné, jelikož se mi nechce vůbec nic dělat do školy.. :) Třetí hodinu, čeština... Psali jsme kontrolní práci ze slohu na líčení :/ To je to nejhorší. Nikdy mi to nešlo. Ale snad teď to vyjde! :) Líčila jsem podzimní deštivý den. K mému štěstí jsme to mohli opsat s toho, co jsme si připravili doma :D A to bylo pro dnešek ve škole vše, jelikož jsem po čtvrté (páté) hodině odešla na vlak. A teď další story! Pozor! Musím se vypsat!
Natěšeně jsem vyšla ze školy s pocitem, že si koupím nějaké pěkné ryfle, vyměním si tričko a půjčím hromadu knih :) Na nádraží je však jiný vlak a mě napadlo "Aby se něco nestalo". Nezaklepala jsem to na dřevo a ejhle! Jednu zastávku před tím, než jsem měla vystupovat a jít do knihovny a do sportu, se vlak nerozjel (nebyla chyba v tom vlaku, ve kterém jsem jela)! Průvočí po 10 minuták příjde a oznamuje, že si tu CHVILKU počkáme. Je jedna hodina a já doufám, že se co nevidět rozjedeme, jelikož mě tížil čas. Pak hlásí, že vlak, se kterým jsme se měli potkat na té zastvce bude opožděn o 50 minut! Asi si dokážete představit, jak jsem byla šťastná, když jsme se po hodině rozjeli. Vykašlala jsme se na vše a směr domov! Měla jsem toho plné kecky! A to potom, že je vlak spolehlivý! Ať se jdou české dráhy s tím někam vycpat a dají nám taky trochu novějšíí a kravitnější vlaky :)

Volejbal vezmu se zkratce! :D (což u mě znamená další slohová práce)
Začínal později, takže jsem měla čas začít psát do literární soutěže :D Píšu na téma Okamžik štěstí a já to mám v podově vojáka :D Jak jinak, ale o tom třeba jindy :) Pokud by jste třeba chtěli článek co se mé vlastní tvorby týče, stačí kliknout v anketě pod článkem :)
Klasika, pět koleček, protažení, rozházení, klasické prsty, ale rovnou s bagrem, smeč, podání. Nakonec nás trenérka rozdělila do týmů a hodinu jsme hráli šest na šest volejbal! :) Dva sety po 25 a krátký set do 15 :) A všechny naše družstvo vyhrálo! :D A mě se začalo dařit! :) Příjem se mi povedl, smeč taky a podáni esa! :D No řekněte mi, kdo by nechtěl? :) Jen je škoda, že nakonec nepůjdu na zápas do Havlíčkova Brodu, jelikož budu na školní akci :D :( Ale Pak následuje 14.4. přátelák, takže si to vynahradím :) .

Všem, kteří si přečetli minulý článek děkuji :) Potřebovala jsem od aspoň pár lidí slyšet nějaký ten názor na tu situaci :) A jsme vám za to vděčná :) Teď to řešit nemusím, jelikož rodiče odjeli ode dneška do soboty do lázní, takže jsme s bratrem doma :). Opravdu si toho cením, že jste se k tomu vyjádřili :) Cením si toho! :) :* Co bych bez vás dělala? :)
Bohužel jsme vypila půl litra espresa bez mléka, takže to bude dneska dloouhá noc :D Vidím to tak, že zalezu pod peřinu s knihou nebo se pustím do psaní fanfiction na The Mortal Instruments! :) Musím se přiznat, jde to pěkně od ruky! :)
A to jsem plánovala krátký článek! :)

Děkuji všem, co si to přečtou a nezapomeňte na anketu pod článkem :)
Bude jedenáct hodin! Wow!

Mějte se krásně a skládejte básně! :)
KENZI

Všechny mé problémy na jednom místě....

16. března 2014 v 13:17 | Kenzi |  Něco z mého života
Není možné, že zrovna já, takový optimista mám ve svém mozečku, ve svém celém těle chaos, zmatek a hlavně spoustu problémů. Nikdy by my ani ve snu nenapadlo, že se jeden den ti prevítí domluví a přepadnou mě zrovna ve chvíli, kdy mám tolik povinností.
Musím se stihnout naučit, udělat rozbory knih a všechny další povinnosti... Nestíhám a to jen kvůli tomu, že se užírám těmi problémi. Už jen ten maličký problém, že je zase doma táta, na kterého jsem se tolik těšila, je zase ten člověk, kterého nemám ráda. Jeden den ho šťastně přivítám, druhý dne se s ním rozloučím a odjedu pryč. Pak se zase přivítáme na nádraží. Jen co přijedu domů, naštvaně mi vyjíčí všechno, co se mu nelíbí, že dělám. Tak natěšená domů a hned druhý den chci co nejdříve vypadnout. Tak šťastná, že ho zase po dvou měsících vidím, natěšená, že nebudu muset stávat do školy sama... Hned mě ta šťastná nálada přešla. Jak se někdo může rozhněvat na svoji dceru jen kvůli tomu, že si nalakuje nehty? To jako nepochopím. Kdybych chodila zmalovaná jak s prominutím štětka, neřeknu nic. Ale to, že chodím všude jak zombík, neupravená a znavená vším tím jeho neustálím kibicováním, to mu nevadí. a to je ten nejmejší problém, který zrovna řeším..
Zítra začíná škola a já mám náladu pod psa. Je mi jasné, že spolužáci si ze mě budou zase utahovat, že mám krámy a další jejich posměšky na mou osobu. Je sice fakt, že nejsem nejpříjemnější. Ale to hned neznamená, že mám svě dny! Nemá cenu být milá na někoho, koho nemám vůbec ráda, koho bych nejraději strčila do pytle, ten pytel bych hodila do ohně a smála se, jak ten někdo, kdo je uvnitř toho pytle skučí a prosí o milost!

Když o tom tak přemýšlím, tohle bude jeden z prvních článků, kdy mám chuť povraždit celou lidskou rasu, kdy jsem naštvaná na všechny a i na sebe. Budu muset něco udělat se svojí zuřivostí. Musím to nějak uplatnit. Nejlepší by bylo si pořídit boxovací pytel a pokaždé, když budu mít vraždící náladu, si vybít svoji zlost na ten pytel.
Teď oficiálně končím s touhle náladou. Uvařím si aspoň litr kafe, sednu k notebooku a budu psát. Psát, psát a jen psát, dokud mě to nepřejde. Takže dejme tomu, že napíšu knihu.
Jak jsem ráda za tuhle možnost se někomu vypsat! Vést si deník mi nikdy nešlo...
Tím to se s vámi, se svými drahými človíčky, kteří si přečtou moje náladové období, loučím a přeji vám krásný zbytek života. Adios!
Kdyby ty chvíle mohly trvat věčně :(

14. března 2014 v 21:38 | Kenzi |  Něco z mého života
you're special | via Tumblr
Ahoj! :) Tak po opravdu dlouhé chvíli jsem zpět :) Co se týče mých zlatíček, všechno se pokusím dohnat :) To se nebojte! :) Nenechám si nic ujít!
Předem vás upozorňuji, že tady nebudu pracně rozepisovat všechno, co jsme zažila o prázdninách, jelikož jsem trochu zlenivěla :D Po prázdninách jsem nějak zanevřela na notebook a je to snad poprvé, co jsem se na noteooku zase objevila:)
Bylo to něco úžanáho! A jsem velice ráda za to, že jsem mohla poznat nové lidi a tak náramě si užít prázdninové dny :)
Kdo si taky občas zajede na takové podobné akce, ví o čem mluvím :D Hlavně tam byla horolezecká stěna, takže jsem se vydováděla :) A pak jsem pěkně ve vlaku spinkala a doma prospala celý den :D
Dneska je jeden z odpočinkových dnů, ale byla jsem venku :) Ještě chci něco napsat! :) Vím, dlouho nebylo Eternity, Different, nebo moje jiná další tvorba... :'( ALE SNAŽÍM SE ZE VŠECH SIL! Jen se k tomu nedokážu dokopat. Vždy mě něco napadne, ale přijdu domů a už si nedokážu vzpomenout :) Asi jako zprávný spisovatel si budu sebou nosit poznámkový bloček a vždy si nápad zaznamenám :) Nebylo by to na škodu :D
Tak se s vámi loučím a dobrou noc :*


Tak a nadcházející týden prázdniny! :)

6. března 2014 v 20:24 | Kenzi |  Něco z mého života
...

Nazdárek moji drazí čtenáři :D Za tento týden se toho stalo poměrně hodně a taky vám chci objasnit následující měsíc březen. Tak, od soboty do středu tu nebudu. Ne, že bych nechtěla na blog nic přidat, ale nebudu doma :) Jedu se školním studentským klubem (tak nějak to budu nazývat) na pět dní na Pálavu a okolí Lednice :) Moc se těším! :) Ve čtvrtek nevim, co bude, ale asi budu mít jeden volný den :) A od pátku do neděle je ještě neobjasněný rodinný výkend v Maďarsku :) Kdyby se nejelo, napsala bych na blog :)
Meet me in Montauk | via Tumblr

A jaký byl týden? :)) Asi nejdůležitější okamžiky tohoto týdne jsou ty, které se točily okolo Anglie a psaní :) V pondělí jsme měli takové shromáždění těch, kteří pojedou do Anglie :) Dostali jsme informace a víte co je nejúžasnější? :D Že pokud nám rodiče podepíší takový papír, budeme moct chodit na večer mimo domov rodiny :D A mě to mamka napsala na 21:00, takže je to nejvíc úžasné! :)
Ve středu jsem šla na kurz tvořivého psaní! :) Šla jsem se spolužačkou do knihovny, a tam jsme asi hodinu a půl tvořili :) Byla tam příjemná paní, která nám pomáhala s tím, jak vymyslet originální příběh, jak s tím naložit a hlavně dávala super cvičení na psaní! :) Takže se asi přihlásím do literární soutěže a téma je Okamžik štěstí! :) Tak se pokusím o štěstí!:)
Dneska jsem podnikla s mamkou velký nákup na Pálavu :D Budeme si tam vyřit sami.. :D Řeknu vám to takhle... Plno dobrot, křupinek, polévek ze sáčku a všeho dalšího :)

PS. Jsem posedlá Frozen! :) Viděla jsem tu pohádku za tři dny desetkrát! :D a to není normální :D :)

Hey hou! Nákupy jedou! :D

1. března 2014 v 20:30 | Kenzi |  Něco z mého života
ALOHA! :) Tak zase po pár dnech jsem se tu objevila! :) A hned s fotkami s nákupů! :D
Dneska jsem jela s mamkou nakupovat, jelikož pojedu na tůry, potřebovala jsem kvalitní pohorky! :) K tomu jsem si ještě koupila nepromokavé kalhoty, ponošky :D, bundu, jegginy a hlavně dvě knižky za 60 korun :D PARANORMÁLOVÉ! Začala jsme to číst a celkem se mi to i líbí! :)
Tak tady máte fotky! :)

Knihy se mi špatně fotily, takže tu bohužel nejsou :/ Ale tady jsou obrázky z google :D