Leden 2014

Ať žijí nákupy! :D

31. ledna 2014 v 17:23 | Kenzi |  Něco z mého života
Ahoj! :) Tak zase po nějaké době zdravím! :) Hned po tomhle článku jdu navštívit má zlatíčka :)
Jelikož včera bylo vysvědčení, musím se vám taky pochlubit ne? :D Tak tak jsem získala vyznamenání, takže 6 dvojek a 9 jedniček! :) Byla jsem moc ráda! :D Ke všemu k nám měl proslov pan ředitel, který nám oznámil, že jsme nejhorší třída. Velice nás to potěšilo ;)
No a maminka byla tak hodná a koupila mi župan! :D Po dlouhé době (naposledy jsem měla župan v první třídě) budu moc být zachumlatá v plyšovém župánku :)

Dneska jsem byla s kamarádkou nakupovat! :D Prvně jsme chtěly jet do aquaparku, ale vyskytli se jaké si komplikace :D, tak se nakonec jelo nakupovat. Koupila jsem si krém na ruce, který nádherně voní :) , proužkované tílko, konturující pudr od essence (pro ty, kteří mají rádi věci od essence, tak je nějaká nová kolekce. Nevím jestli je to limitka či ne. Rozhodně jsme ji viděla poprvé. A je tam nádherná paletka stínu za 99 korun). Vyhlédla jsem si dokonce i jedny šaty, ale nebrala jsme si moc peněz, tak jsem poprosila mamku, aby mi pro ně po práci zajela! :D Juchů! :) Jsou takové retro dá se říct! :) Květované a naprosto nádherné! :)

Tak již koukám na čtvrtou sérii SPN :D A Castiel je fajn :D Zatím tam neí moc často, ale přesto se tam objevuje. Tak snad se dočkám toho, kdy Cas bude s klukama :D
No, já se s vámi loučím a pak k večeru přidám Eternity! :D Mám krizy! :D Nenapala jsem ještě 6. kapitolu :O

Supernatural tag :3

27. ledna 2014 v 17:01 | Kenzi
1. Jak jsi se dozvěděla o SPN?
Ani nevím. Jednoho dne jsem hledala postavu do příběhu a naskočil mi tam Jensen. Moc se mi zalíbil, a tak jsem se koukla na csfd. A tam našla lovce :)

2. Jak dlouho se díváš na SPN?
Začala jsem v roce 2013... plus mínus 19. listopadu minulého roku :)

3. Kdo je tvoje oblíbené osoba?
To bych tady mohla vyjmenovávat tolik osob... :) Ale jak jinak než Dean a Sami! :) Pak i Castiel, ale toho ještě v seriílu nemám. Blonďatá Ruby, jelikož vrazila Deanovi :D

4. Jakou serii máš nejraději?
Je to blbé na tohle odpovídat, jelikož jsem dokoukala teprve třetí! Ale zatím to jsou všechny tři, tedy kromě posledního dílů třetí série. Koukla jsem se na to včera v noci a od půl dvabácté v noci do tří jsem kvůli Deanovi brečela :'(

5. Jakou sérii teď sleduješ?
Dokoukána třetí a po dopsání první díl čtvrté!:)

6. Kolik DVD serii Supernatural máš?
V budoucnu bych si rozhodně aspoň jednu serii na DVD koupila, ale příjde mi to zatím zbytečné, když na to koukám ještě s titulkama :)

7. Jaká je tvoje nejoblíbenější epizoda?
Rozhodně všechny epizidy první série, ale nejlepší z nejlepších jso epizody, kdy Dean chce koláč :D

8. Už jsi viděla hvězdy seriálu živě?
Néé!!! :'( A to je tak nefér!

9. Na čem jsi v SPN závyslá?
Na Deanovi! To je snad jasné! A pohledech Samiho :3 Ok, přiznám se... na dílech, kdy Dean chodí bez trička :D

10. Co si myslíš o manželství Jereda a Genevieve?
Oni jsou spolu tak roztomilý! Já podporuji všechyn manželství v seriálu :D Teda herců :)

11. Co si myslíš o slash fiction?
Žádnou jsem nečetla :D

12. Pokud by jsi mohla změnit nějakou věc v seriílu, která by to byla?
Více Deana a Sama bez triček :D A hlavně víc Deana a koláče :D

13. Řekni jednu špatnou věc v SPN.
Málo kluk bez košilý! :(

14. Čeho se nejvíce bojíš?
Že se z Deana stane démon, i ze Sama ?(

15. Jak zabít kožoměnce?
Stříbrný nůž :)

Omluvte divné slovosledy a tak různě u otázek. Můj samovolný překlad z anglického znění :)

Eternity | kapitola 3

24. ledna 2014 v 20:50 | Kenzi |  Eternity
Tak moje zlatíčka :) Dneska je tu již třetí díl Eternity! :) Je poměrně stejně dlouhý jak ostatní díly :) Doufám, že se bude kapitolka líbit! A zítra na mě myslete! :) Mám totiž zápas :) Přeji příjemné čtené. Kenzi

Hello! :3

23. ledna 2014 v 19:06 | Kenzi |  Něco z mého života
follow me at http://pretty-little-things21.blogspot.co.uk/
Tak vás po dlouhé době zase zdravím :) Promiňte mi za zanedbávání, ale tenhle týden byl celkem na písemky a zkoušení těžší, tak jsem se zaměřila spíš na učení než na blog.
No, doufejmě, že písemky dopadly dobře a teď hurá na to, co se událo! :)

Není to nic moc zajímavého, ale tak už jsem si zvykla, že si sem v podstatě píšu deníček o všem :D Ve volejbale se mi zatím daří a v sobotu mě čeká zápas na domácí půdě! :) Tak to hlavně musíme vyhrát! :) Ale bude tam moc znýmích tváří... :( Takže bude tréma, ale musím to nějak přejít! :) Budu tam jen já, míč a náš tým. Nic víc, nic míň! Ale doufám, že jim to nějak nepokazím, když to bude můj druhý zápas... Minule jsem to celkem dost zvrbila a moc mě to ještě mrzí :'( Nejde mi bagr, ale tím bych měla spíše hrát, než prsty!
Už je na cestě i šestá kapitola Eternity! :) Sice nejsou zaplněné tři stránky, jako u všech dílů, ale jsou již dvě necelé napsané! :) Nebudu vám říkat, o co tam jde, když je zveřejněný teprve druhý díl! :)
Ve třetím díle, který můžete očekávat zítra se ukáže Paul a Venecia. Venecia bude mít jako obvykle, což se mi téhle postavy stane zvykem, svoji vražednou a pomstychtivou náladu. Avšak vás sklamu... Nikdo tam neumře.. :'(

Pokud se dneska nebo celý týden událo něco zajímavého, tak o tom doslova nic nevím. Momentálně čtu Carrie od Kinga :) Je to úžasná knížka, akorát se mi nečte tak rychle, jak jsme byla u různých "lehčích" knih zvyklá! :) Půjčila jsme si ještě další dvě knihy od Kinga, pak nějakou s hororovými povídkami a ještě jednu, kterou vůbec neznám :-D
Kniž jsem u těch knih, minulý týden v pátek jsme si koupila knihu The mortal instrumens druhý díl, který netuším, jak jse jmenuje... Buď město ze skla nebo z popela.. Nemohu si vzpomenout :D Snad mi toto odpustíte! :)

Tak to by bylo za dnešek vše, jelikož jsem se zase rozpovídala :D Jsu se koukat na Supernatural, momentálně jsme u 03x14, jelikož jsem neměla moc času se koukat.. :'( O můj bože! Já prostě Deana zbožňuji :3 ♥ Lepšího chlapa jsme snad ještě nikdy neviděla! :) A jensen Ackles je naprosto dokonalý herec! :)
Tak se mějte úplně nejlépe co to jde, užívejte si života, ničeho nelitujte a do všeho běžte po hlavě! Život je moc krátký, než aby jsme přemýšleli nad každým svým krokem! :)

Eternity | pictures

19. ledna 2014 v 20:26 | Kenzi
Ahoj! :) Dnes vám místo klasického deníčku přináším raději něco lepšího, co by vás mohlo bavit více :) Je tu další článek s fotkami postav a míst, aby jste měli o příběhu ještě větší přehled :)
Minule to bylo něco více o jednotlivých postavách, teď to bude jak o nich, tak i o prostředí :) Snad se bude líbit :)

Eternity | kapitola 2

17. ledna 2014 v 23:30 | Kenzi |  Eternity
A je tu páttek! :D A to znamená další díl Eternity! :) Doufám, že se bude líbit a zaencháte komentáře :)

Bum bác! Rozhodnuto!

14. ledna 2014 v 21:41 | Kenzi |  Něco z mého života
Ahoj! :D Prvně bylo v úmyslu napsat jeden článek do nové rubryky a další článek ke knihám v mých myšlenkách, ale sešlo z tojo, jelikož jsem cvičila :D
Joujou! 13 km na rotopedu aneb nechtělo se mi jít ven běhat :D Když ono je všude bláto, kde bych mohla běhat. Tak přichází na scénu náš zapovězený "kozoroh" Ten název raději neřešte.. Je to delší příběh :D

A co je vůbec rozhodnuto? :D Příběhový den bude... bubny prosím!... Tamtadadá! PÁTEK! :D Chtěla jsem prvně dát úterý, ale pak jsme si uvědomila, že se většinou na středu učím nějaké ty věci, takže to nakonec padlo na pátek :D Doufám, že si na mé příběhy uděláte čas! :)
Poslední dobou už opravdu kašlu na návštěvnost. Kdo sem chce chodit, ať si chodí, kdo ne, tak ať sem nechodí. Vím, že před tím jsem tvrdila něco jiného, ale prostě je to už tak :D Jasně moc mě to potěší, když za týden přesáhnu 100, ale zase mě tolik nemrzí, když tam je 60. to bylo jen tak z cesty, kdy jsem pustila svoje ručičky psát hned co mě napadlo.

Já jsme maniak! :D Koupila jsem si další dva bloky! :D Jeden má klasicky 50 listů a ten druhý! :O 160! :D Hoho! :D A je takovej strááášně pěkný! :) Už se těším, až do něj budu psát... No.. Podle mých složitých výpočtů to tak bude někdy příští rok nebo za dva, ale uvidí se, jestli mě nepřestane bavit psát příběhy na papír apak to pracně přepisovat. Ale mylsím, že mě to jen tak nepřestane bavit :D

A teď mě prosím omluvte. Musím se jít dohadovat se spolužáky, kteří tvrdí, že ženský neuměj tak dobře vařit jak chlapi! Pff... A taky se musím jít učit náboženskou výchovu, kterou nepovažuji pro svoji potřebu nějak duležitou... Ale zase nechci blbé známky :D No, tak ahoj! :D Doufám, že jsem s tím dnem spokojené :)

Eternity | kapitola 1

11. ledna 2014 v 12:00 | Kenzi |  Eternity
Tak tu máte první kapitolu Eternity. Dne jsem přepsala kapitoly do notebooku a začnu pomale přidávat. Jak jsem psala, že jeden den vyhradím pouze příběhům... Ještě nevím jaký del, ale asi ho určím, až bude více kapitol.
Doufám, že vás první kapitola nesklame a bude se vám aspoň trochu líbit :) Komentáře tipu smajlíka či super atd si prosím nechte. Ráda si poslechnu i kritiku, ale slušně :)
P.S: takhle budou kapitoly asi dlouhé. Snad bude vyhovovat :)

Knihy v mých myšlenkách- Les rukou a zubů

9. ledna 2014 v 17:33 | Kenzi
1. Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu?
Chtěla jsem něco na prázdniny, jelikož pak bych se do knihovny nedostala. Koukala jsme a koukala, ža jsem našla tuhle knihu. ani jsem se nekoukala na zadní obálku knihy, abych si přečetla o čem bude. Už jen ta obálka a název Les rukou a zubů mě přesvědčil o tom, že ta kniha bude stát za to.
2. Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).
Napínavá Neokoukaná (myslím tím tématem)
3. Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).
Zakousnout se
4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.
Ztotožnila bych se asi s hlavní hrinkou Mary. Šla si za svým snem a nenechala si to nikým vymluvit. I když to jednu dobu zpochybňovala, stejně se nevzdala. I přez strach z nečistých dokázala dojít až k ocenánu a dodržet slib Travisovi, kterého milovala. Nejsme sice až tak sobě podobné, ale byla my od začátku velice blízká. I já jsi du za svým snem a odmalička miluji nepravdivé povídačky.
Kým bych nechtěla být? Nehctěla bych být více osobamy.
Nechtěla bych být Jedem, bratrem Mary, který přišel o dítě, o rodinu a musel zabít svoji manželku, kterou musel zabít, jelikož ji kousli nečistí. Zachránil Mary v posledním okamžiku, kdy se vydala do Lesa rukou a zubů sama, aby došla k oceánu. Však zaplatil svým žiovtem. Přišel o vše, co mu bylo blízké,ale mohl odejít ze světa s pocitem, že zachránil svoji sestru před nečistými.
Zárověň bych nechtěla být i Mary, jelikož se zamilovala na snoubence své nejlepší kamarádka, když byl v Katerdáte na očetřovně, nebo jak to nazvat. Její nejlepší kamarádka se zase zamilovala do jejího snoubence, ale obě věděli, že je nemohou mít. Mary čekala na Travise, že si o ni požádá, ale nepožádal, jelikož nechtěl ublížit svému bratrovi Harrymu, který se pak naonec zamiloval do její kamarádky. Když se její matka proměnila v nečistého, její bratr se jí zřekl a poslal ji k sestrám do Katedrály. Nakonec musela zabýt Travise, který se nakazil a přišla úplně o vše, co kdy měla.
5. Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.
Vyšvihnu velice neokoukané téma knihy a to, že až do samého konce netušíte, jak případ dopadne a doufáte v dobro. Teda pokud si nepřečtete konec, že.. :D
6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si co vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování postav.
A jedno negativum zní: Nenáviděla jsem od samého začátku Harryho! No řekněte... Jendou teda pořádá o Marry, ale když je u sestersta v Katedrále a leží tam Travis, tak se začel ochomítak kolem její kamarádky a velice se s ní sblížil. to mě opravdu naštvalo! A také Marry neustále bral její naději, že se z lesa dostanou a že najde oceán

To be continued...

7. ledna 2014 v 18:08 | Kenzi |  Něco z mého života

Začala nám škola, to asi všichni moc dobře víme, že... :( Pro mě to znamená více povyností, tréninky a hlavně psaní v hodinách :D Což je fajn, jelikož jsem dnes dopsala 4. kapitolu Eternity a načala jsem tu 5. To je vlastně to, co jsem vám chtěla hlavně zdělit :) Jakmile dopíšu v počítači poslední slovo 5. kapitoly Eterniny, okamžitě zveřejňuji tady na blogu :) Čeho se obávám je to, že jsem si sama díky prologu nastavila laťku hodně vysoko a bojím se, že jsem zkazila vaše očekávání. doufám ale , že se to nestane a bude se to aspoň někomu líbit :)
A než začnu nadávat jako obvykle na školu, spolužáky a vše možné, je tu ještě jedna taková zábavnější věc :D Řekně te mi, jaké stádium fanouškovstvý (nevím, co jiného napsat) je, když se učím latinský text exorcismu demona ze Supernatural? :D Mamka kupovala jednou takové ty různé desky tátovy do "kanceláře", a tak jsem si jedny s kroužky vzala :D A teď jsme si tam dala do slídy samozřejmě exorcismus, moje slohovky na charakteristiku (Damon, Elijah a Dean :3) a nesměla mi tam zatím ani chybět báseň od Hayley lost. Postupem času tam pak přidám i vytištěné fotmy mých povídek a vším možným, co mě napadne si tam přidat :) Takový souhrn všech věcí, které zbožňuji :)

A na co si dnes bude Kenzi stěžovat? Škola to nebude dámy a pánové! Nečekaně to bude knihkupectví :D Tak mi prosím vás řekněte... Když jsem si včera večer vybírala na stránkách knihkupectví knihu, měli ji tam. Když se po ní v knihkupectví ptám, nějaký chlapík, který tam stál mi řekne, že ji tu nemají, ale jde objednat... Tak co to to je? :D Sepsala jsem si zase seznam knih, které si musím určitě pořídit a přečíst :) A jsou to: Andělé noci- Zrádce, Upíři z Morganville- Prokletý dům, Temnou chodbou, Divká z nočních mur
Možná k nim ještě přihodím nějaký díl Upířích deníků, které stojí 29 korun, takže za tu cenu, proč neskusit? :) Minule, když jsem psal o těch knihách Upíří deníky, někdo řekl, že se mu to líbilo a někdo zase že hrůza... Ale tohle mě ještě více vyburcovalo k tomu, abych si ji určit přečetla. Třeba se mi budou knihy líbit :)

Momentálně si stahuji Hostitele :) Knihu jsem nečetla, jelikož sem v té době měla období číst tenké knihy :D A to byla v tu dobu pro mě bichle jak by smet :D Film jsem jednou tak spěšně přeblikala ještě v kvalitě kina, ale teď jsem omilem najela na uloz.to na Hostitele v normální kvalite (původně jsem si chtěla stáhnout Frozen). Dnes mě tedy nečeká Supernatural a můj vysněný Dean,ale Hostitel :) Ale co já vím? :D
Teď tenhle článek ukončím, jelikož se půjdu učit, abych pak mohla koukat na Vyprávěj :), Hostitele a před spaním buď na hororové Lovce nebo poklidné The originals (ty starší díly) . Nevím proč, ale po hlavu Elijaha nebo Klause se mi moc dobře usíná :D Kdež to, když koukám na Supernatural, mám hlavu plnou Deana :D
Tak se tady mějte a omlouvám se za pár dení nepřítomnost, což u mě nebývá zvykem :D Takže když všechno stihnu, samozřejmě se k vám podívám a dočtu to, co jsem zameškala :)