Říjen 2013

Liebster- Nominace

31. října 2013 v 21:26 | Kenzi |  Když není kam zařadit
Asi to už všichni znáte :D, takže není třeba dlouhého představování atd...
Moji maličkost nominovala Katie, takže ji děkuji :) A jdu na otázky :

1) Jste čtenáři?(nemyslí se povinná četba)?
Ano, jsem velký a vášnivý čtenář. Všichni mě znají jako děsného knihomola a většinou mne uvidíte s knihou v ruce :)
2) Jaká kniha vás napadne první?
Dracula, jelikoš bych ho měla konečně dočíst a vrátit do knihovny.
3) Sleduješ TVD?
Jojo a moc mě baví :D A to si vzpomínám, jak jsem je nemohla ani vidět...
4) Kdyby sis mohl/a vybrat: vlkodlak nebo upír?
Tohle je pro mě ta nejsložitější otázka, protože oboje mám ráda. Ale asi bych si vybrala upíra, jelikoš mi všichni říkají, že bych se na něj moc hodila :D
5) Dokážeš si dnes představit žít bez blog.cz?
Rozhodně ne! Nějak jsem k tomu přilnula :)
6) Cestuješ rád/a? A kam?
Hodně ráda cestuji :) No tak kam... Tam kam se vydám s rodinou nebo s přáteli, což se neustále mění :) Ale nejraději jezdím do Prahy :)
7) Jaký cizí jazyk bys chtěl/a umět?
Rozhodně plynule anglicky :) A francouzsky :3
8) Chodit raději do školy nebo do práce?
Většina rodičů si stěžuje, jak by rádi chodili znovu do školy. Já si ve svém věku říkám, jak už chci mít školu za sebou a nastoupit do práce. Pokud to bude práce, která mě bude bavit, tak dejme tomu, že budu raději chodit do práce :)
9) Sportuješ? Pokud ano, jaký sport?
Ano a hodně! :D Nejvíce se věnuji volejbalu, ale i fotbal, tenis a další mnoho sportů mi něco říká ;)
10) Chtěl/a bys žít v minulosti? Jaké době?
Jojo :) Asi v takovém 17. století :)

Tak to by bylo a teď jdu napsat otázky pro nominované u mě.

1) Když se řekne dobrá kniha, jaká kniha se ti vybaví?
2) Nejoblíbenější seriál všech dob?
3) Nejdůležitější věc, bez které nedáš ani ránu?
4) JAkou knihu by jsi chtěla napsat?
5) Tvoji nejpoužívanější voňavka?
6) Zima nebo léto? Proč?
7) S kým by ses nechtěla v životě potkat?

Nominovaní: Hayley
Chucky
Kath (Horalka)


Začínám být TVD závyslák :D

30. října 2013 v 11:15 | Kenzi |  Něco z mého života
Ahoj! Tak vás po dlouhé době (od neděle) zdravím! :) Než vám začnu zase vypisovat co je u mě nového, jak pokračuji s psaním a podob., musím vás sprdnout! :D
Celý den jsme psala pro vás Different a on si to nikdo snad nepřečetl! :( Coš mě jako mrzí... Jsem si myslela, jakou vám udělám radost a ono nic. No, tak to mě celkem hodně mrzí.
A teď následuje moje časté vykecávání :) Denska jsem se kupodivu neprobudila zase v pět, ale tentokrát o Mpůl osmé. Zásluhu na tom má táta s bratrem, protože jeli na ortopedii. Můj bratříček šel samozřejmě do posilovny a nějakým zázrakem si něco udělal s kolenem a to ho asi měsíc bolí. Takže šli zjistit co s tím má. Máma je v práci, takže mám dům pro sebe :D Hrají mi písničky na plný pecky, zpívám si na hlas jak jen chci a pobíhám po domě :D Bohužel to uš zkončilo, protože když píši tyhle řátky, bratr s tátem se vrátili... :'(
Takže jsem vyskládala nákup :D Koupily mi řecký jogurtýý!! :)) Sem v sedmém neby :D
No, s psaním jsem nějak extra nepokročila. Napsala jsem čtyři stránky u eternity, ale nějak mě to nenadchlo, takže to přepisuji úplně od začátku... Takže mám co dělat :D
Konečně jsem dokoukala čtvrtou serii TVD a přešla jsem na pátou. Chudák Stefan! Pitomej Silas (doufám, že to píši dobře)! A já tak doufala, že ten Silas zmizí! A Bonie mi je tak strašně moc líto! :'( Myslím, že ještě dneska stihnu dokoukat zbilé díly páté serie a půjdu si připomenout pár dílů z předešlých sérii :) A mám v plánu si obědnat 8 dílů TVD knížek + jedny Stefanovy deníky :) Ještě přemluvit mámu, aby pak nebyla překvapená, že mi přišlo tolik knížek :)
Tu písničku, co je na začátku článku si musíte poslechnout! :D Uš mi hraje od osmy ráno neustále dokola! :)

My Book wishlist- November

27. října 2013 v 19:07 | Kenzi |  Když není kam zařadit
Jop, už to tak bude, ráda píšu nadpisy anglicky. Má láska k angličtině je věčná jako upíří láska! Ze mě už mluví ty tuny prášku so beru, jen aby mi bylo lépe...
No, dejme tomu, že když od pátku sedíte celé dny o notebooku a všichni vaši kamarádi si naplno užívají prázdniny, jsou věčně pryč a na sás si kvůli nabytému programu neudělají čas, začla jsem bloumat po knihkupectvích, které mám ve městě, kam jezdím do školy.
Tak tady jsou knížky, které bych si do konce listopadu chtěla koupit/půjčit:

Nástroje smrti- Město z popela
Tuhle knížku si chci koupit hlavně proto, že se mi první díl, tedy Město z kostí moc líbil a chtělabych v této knižní serii pokračovat.

Cariie
Je to hlavně kvůli tomu, že jsme chtěla jít o prázdninách na Carrie do kina. Ale díky nemoci musím zůstat doma, takže se do kina pak už nedostanu. Proto bych si chtěla přečíst knihu :), která mě taky moc láká samozřejmě.

Upíří deníky
Jelikoš jsem se teď přímo zažrala do Upířích deníku, musím si rozhodně i přečíst knihy :) A ke všemu mi štěstí přeje. Na bux.cz jsou upíří deníky od prvního až do osmého dílu za 24 korun, tak mi řekněte, kdo by to za tu cenu nekoupil :D

Stefanovy deníky
Stejně jako u Upířích deníků. Toužím si i Stefanovy deníky přečíst :)

Vlčí pramen- Zákon smečky
Četla jsme první díl, který se mi neskutečně líbil, tak není divu, že chci šáhnout i po dalším díle :)

To je zatím tak nějak vše, ale jak se znám, přibyde toho do konce listopadu mnohem víc :)

Different- 7. kapitola

26. října 2013 v 19:59 | Kenzi |  Different
Po šíleně dlouhé době přidávám další díl different. Byl tu 7. i 8. díl, jenže to se mi vůbec nelíbilo a musela jsme to přepsat a vzniklo s toho tohle. Je to dlouhé, protože jsme neměla srdce to rozdělit, tak snad se bude líbit :)

Challenge [1]

26. října 2013 v 19:22 | Kenzi

Knihy v mých myšlenkách

Tato challenge je o tom, že po každé, když přečtu knihu, odpovím si na několik otázek

1. Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu?
2. Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).
3. Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).
4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.
5. Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.
6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si co vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování postav.

Důvody nepřítomnosti

25. října 2013 v 15:57 | Kenzi |  Něco z mého života
Untitled

Než asi začnu psát co se mnou poslední týden bylo a proč jsem nepřidávala a vůbec v kám nechodila, začnu raději něčím lepším.
Oficiálně uzavírám kontrolu a náběr affs :) Myslím, že ti, co měly zájem stále se mnou zůstat se zapsaly okamžitě, takže podle mého není co řešit :) Po tomhle článku se vrhnu na předělání affs :)
Další fajn věcí je, že mi začaly prázdniny, které máme přesně týden. Měla jsem už plány, ale asi mi to nachlazení zkazilo.
A teď to, proč jsem tu nebyla.
Jak jsem zmiňovala, jsem nemocná. Celý týden mě provázela bolest hlavy a krku. Ve čtvrtek to vyvrcholilo, a tak jsem zůstala dnes doma. Máma mi nasadila antibiotika, takže se asi o prázdninách moc nevyspím, když budu muset pro prášky stával v jednu.
Dalším důvodem bylo, že se psalo v týdnu dost písemek a já se na ně snažila učit. Pozitivem toho, že jsem nechodila na notebook je to, že už nemám tu potřebu se přihlašovat na facebook. Občas tam zajdu, napíšu si s přáteli a tím to končí.
Moje plány na prázdniny asi padly... :'( Měla jsem v plánu jet do kina na Carrie a projít nějaké ty obchody :). Moc jsem se na to těšila, ale nějak to asi nevíjde. Uvidí se podle toho, jak mi bude. Měla jsem to domluvené na neděli...
Tak to je zatím vše. Jdu se konečně podívat k vám na blogy.
A ještě velice děkuji Pagess, žě mě přijala do wardrobe :)

Co se příběhů týče...

20. října 2013 v 20:56 | Kenzi |  Když není kam zařadit
http://data1.whicdn.com/images/75289793/large.jpg

Z nějakého důvodu jsem musela napsat do vyhledávače blog.cz a pustit se do psaní tohoto článku. V podstatě nevím, co bude obsahovat. Vem te to tak, že vám přináším informace z mého světa psaní ;)

Moji drazí čtenáři . Jelikoš se mi zná, že všichni čekáte od Eternity něco víc, než co já píšu a je v mých silách, rozhodla jsem se, že vám to trochu upřesním, i když sama v tom nemám moc jasno a píši podle toho, co se mi točí okolo toho příběhu před spaním v hlavě.
Tento příběh bude zase něco tipického pro mé já. Bude to jako vždy oddechovka, i když ten nějaký zvrat by se tam měl udát, aby to mělo tu správnou "šťávu". Je tam tipický kenziovský humor, který snad občas chápu jen já. Podle mě by to ale měla být můj povedenější výtvor :)
Co vám k tomu ještě řeknu? Co když se po nehode přihodí naší hrdince věc, která není možná, aby se upírovi stala?
Je tam zatím hodně přímé řeči, takže moje učitelka na češtinu by mohla jásat.

V mých silách je také obnovit fantasy příběh Different, který byl můj snad nejpovedenější výtvor, i když poslední události v ději jsem zmotala, jak jen jsem mohla... Nerozhodný Přiznám se, že mívám často nutkání otevřít slošku z názvem Different a pustit se do přepisování posledních asi tří dílů, zveřejnit je sem a být spokojená s tím, co jsem napsala. Jak bylo často součástí u každé kapitoly, příběh mě bavil a napadaly mě neustále nové nápady. Psala jsem ji s takovou radostí, kterou jsem nikdy npředtím do svých děl nevkládala. Teď si připadám, jak kdybych mluvila na nějaké autogramiádě mé knihy. Mohu vás ujistit, že by se Diferent mělo zařadit spátky mezi mé "otevřené" příběhy. Těm, co neví oč jde, bych radila si přečíst díly, co jsou v menu uvedeny :) Podle mě to stojí za to :) Ujišťuji vás, že šestá kapitola zůstane nepředělaná. Když jsme se teď koukla, co tam vlastně je, zhrozila jsme se, jak je to krátké. Takže asi plánuji přidávat delší díly :) Samozřejmě by to ale déle trvalo a nepřidávala bych například obden.

Co se týče dále I&Her- Our Dreams... Slíbila jsme kamarádce, že to MUSÍM dopsat, i kdybych měla nad tím vypusti svoji dušičku. A jelikož svoje sliby vždy (tedy zatím) plním, určitě bych ji chtěla dopsat, i když tam mě moc nápadů nenapadá.

A jako poslední je tu na rozebírání příběh Summer. Má krásnou úvodku, což by mělo znamenat i krásný děj. Bohužel to vzniklo z mé euforie z tábora a chtěla jsem mermomoci něco takového napsat. Můj mozek se zřejmě zavařil tím horkem, které bylo a vzplodil to, co je teď v menu. Hrozně se za to stidím! Takže počítejte s tím, že Summer bude vškrknuto z mého seznamu příběhů!

Koukám, že s toho vznikl delší článek. Snad vám to trochu poradí co ode mě v psaní čekat a taky vám napoví, co budu v budoucnu přidávat :)
Teď si utíkám vyčistit zuby a hurá do postele! se učit...

Člověk nikdy neví...

20. října 2013 v 14:01 | Kenzi |  Něco z mého života
Everything is just babiolle . | via Tumblr

Ahoj! :) Tak jak jste si mohli všimnout, začala kontrola Affs :) Popravdě nevím, jak dlouho ji nechám otevřenou... Ale počítám, že asi do konce příštího týdne bych ji chtěla mít uzavřenou.
Čím jsem starší, tím více se těším na Vánoce. Když jsem byla malá, vždycky jsem se stresovala, aby náš dům Ježíšek našel :) Asi si myslíte, že je blbost psát v říjnu kolem Vánoc, ale vem se ti, že v obchodech, jako je Billa, mají Vánoční výzdobu! Teda u nás jo, nevím jak u vás ;)
Máma mi onemocněla, coš je hrůza, jelikoš pracuje jako děcká sestřička a zítra musí jít na další směnu. Pro mě to znaméná to, že mě nebude mít kdo vozit do volejbalu, ale naštěstí se v pondělí vrací táta z Valencie :) Byl tam myslím už prez jeden měsíc, takže není divu, že se na něj ukrutně těším :)

Přišla mi návštěvnost, takže vám ji sem hned dám :) Není nic moc, ale aspoň tam není nula :)

7.10. 2013 - 13.10. 2013
Pondeli: 13
Utery: 11
Streda: 9
Ctvrtek: 8
Patek: 3
Sobota: 9
Nedele: 4
Celkem: 57


Mé slavné učení :/ Angličtina, němčina a fyzika. Jak můžete vidět, kalkulaček není nikdy dost. Ještě jedna malá je úplně vzadu schovaná :) Před tím jsem počítala totiš matiku a nechtělo se mi jít pro tu "odbornou" kalkulačku, tak jsem počítala na těch dvou :)

No tak jdu se kouknout na 2 Broke Girls a pak asi ještě na nějaký film. No a samozřejmě se půjdu učit.. :'(

Kontrola AFFs, případně náběr

19. října 2013 v 22:47 | Kenzi |  Když není kam zařadit
Takže konečně jsem se dokopala k napsání mého nejneoblíbenějšího článku. Nebudu nějak pracně počítat, kdo ke mě chodí nejvíc a nebudu to nějak rozebírat. Takže napíšu jen to, co je akutní. Nějak to rozdělím, aby to bylo čitelné a přehledné :)

Jediná osoba, kterou si s Affs mažu je Anefis! Napíšete k příběhu, aby byli smysluplné komenřáře, napíše pouze ":3", o několik týdnů později se zase ozve a napíše mi řadu srdíček. A co já s toho mám poznat? Co tím myslí? Promiň, ale tohle ne. Myslela jsem , že budeš fajn affs, ale nijak jsi mě po svých komentářích nepřesvědčila, aby jsi stále byla má Affs.

Spousta mých affs je pozastavena z důvodu nedostatku času a nebo nejsou aktivní. Proto jsem se rozhodla, že ty neaktivní nebudu hned mazat, ale nechám si je a počkám, co se bude dít. Asi si myslíte, že j to blbost, ale u holek, které jsou teď pozastaveny mě jejich články bavily číst.

Ti, co nejsou napsaní v článku (což jsou všichni), ať se zapíší, pokud mají tedy zájem být stále mým affs :)
Klasika: přezdívka
blog
Souhlas pravidel

Říkala jsem si, jestli mám zavádět ikonky, ale nějka by mi to sem moc nesedělo, takže to zůstává jak je :)
A pro ty, co by se chtěli popřípadě zapsat:
přezdívka
blog
Proč by jsi chtěla být zrovna moje affs?
O čem máš blog?
Souhlas pravidel
Nebudu vám odepisovat na blog, že vás beru. Dozvíte se to až ve vyhodnocení :)

No a nakonec ty slavná pravidla. Nechtěla jsem to moc řešit, ale jelikož někdo nepochopil, že pouhý smajlík nebo srdíčka nejsou smysluplný komentář.Nebudu stanovovat, kolikrát ke mě máte aspoň přijít.
1/ Když budeš pozastavovat blog, nebo rušit blog, chtěla bych o tom prosím vědět.
2/ U příběhů prosím o smysluplné komentáře. Co si o tom myslíte a kritiku. Tu hlavně! Abych věděla, co mohu zlepšit. Piště k příběhům, nebo klidně pokud to bude sáhodlouhé na g-mail, který máte v menu:)
3/ Žádné tipy komentářů: obíhám, srdíčka, smajlící. To je těšké napsat pár vět k danému článku? Myslím, že ne.

Co se týče pravidel, myslím, že to není až taková hrůza :DProč, proč a zase proč?

19. října 2013 v 18:42 | Kenzi |  Něco z mého života
#muertos | Tatoo IDEAS
Jako obvykle začíná můj článek obrázkem z we♥it. Asi se z toho stane u mě tradice. Zapoměla jsem na pozdrav, takže: "ahoj".
Bratříček mi odjel se strýcem pracovat a já mu obsadila pokoj a koukala se půlku dopoledne na Ten, kdo stojí v koutě. Stejně pak mé nožky šly do obýváku, kde jsem zase obsadila televizi a koukala na Matildu na nově :)Taky jsem napsala nějaký ten odstavec u Eternity :)
Dopoledne bylo super, ale bylo mi jasné, že to musí přijít! Musela jsem se jít učit! Angličtina, němčina, fyzika... To se nedá! Já chtěla odpočívat :( Ale večer mi dávají Mama Mia, takže se budu dívat :3
Co se týče mého všudypřítomného psaní o volejbale. :) V pátek mě postavily do sestavy holek, které jezdí na zápasy, prý abych si to skusila a začala si pomale zvykat (do konce roku byl mla mít prý registračku a začít hrát). Bagr mi už jde a konečně jsem se naučila smečovat ze dvou noh a né jak mám ve zvyku je z jedné! :)
K mé smůle jsem Draculu ještě nedočetla. Kvůli učení si i večer místo čtení čtu zápisy ze sešitů, abych u případného zkoušení aspoň něco té učotelce řekla.
Myslela jsem si, že napíšu delší článek, ale nějak to nejde :D Takže AHOJ :)