Jako na každém blogu

2. září 2013 v 15:37 | Kenzi |  Něco z mého života
Zdravím vás moji milý čtenáři :P Tak budu kopírovat z většiny blogů, které jsem dnes pozřela (zase píšu jako můj bratr -_-)
Jak jste přežili první den školy a vůbec to vstávání? U mne to bylo celkem v pohodě, protože mě vezl do školy táta a já mohla o hodinu spát navíc. Zítra už musím stávat kolem půl šesté abych všechno stihla. Bohužel, když je doma táta, tak se musí snídat a já nerada. Vím, že by se mělo, ale nejsem zvyklá snídat, když jdu do školy. Jím až svačinu a ve čtyři až oběd a to je všechno co jím, ale mezi tím si dám ještě třeba nějaké to müsli atd.
Máme strašný rozvrh! Přibylo nám SOR, což je Strategie Osobního Rozvoje. Vyměnili nám většinu bývalých učitelů, co nás učily, takže si budeme muset zvykat na úplně jiné učitele. Tělocvik máme zase spojený s kluky,a le letos jsme ho měli mít konečně samostatně, ale z nějakého důvodu zase NE!

We Heart It Türkiye | via Facebook
Tak to je přesné! Jsme snad jediná škola, co se už zítra NORMÁLNĚ učí? Máme slíbeno zkoušení z dějepisu, protože poslední hodinu, co jsme se v dějepise učili jsme byli strašně hluční. Kdo by taky nebyl, když ho čekaly prázdniny?
Zítra se mi tam tak zase nechce! Ale je fajn, že konečně vidím spolužačky a spolužáky, které snesu. Vynechávám z toho šamponky, se kterými nemůžete promluvit ani jedno slovo, aby to nebylo v úchylném dvojsmyslu nebo jen úchylné! Ale jeden odešel, takže nám tam zbyli jen dva.
Taky máte ve třídě zasedací pořádek, nebo zase jen my? Hned první den nám dají na nástěnku blbí zasedací pořádek, ve kterém sedím v předposlední lavici s divným klukem, který se s nikým nebaví a ani nemluví (teda kromě zkoušení) a moje nejlepší kamarádka v první lavici? Koho by to nenaštvalo. Prý si šlo většina učitelů z minulého roku ztěžovatm že jim NÁŠ zasedací pořádek nevyhovuje, a to ho sestavovali oni! No nejsou divní?!
Zítra mě čeká Němčina s novou učitelkou, která nás ani nezná, chemie s novou učitelkou, kterou nemám ráda, protože mi chtěla dát dvojku z chování, češtinu s naší třídní, která je děsivě hodná a mluví jakým si jazykem., ktrému nerozumíme, občanská výchova ve které se odbře spí :), matika s děsivou učitelkou, díky které máme místo dvou papírů na chování celou knihu a naše nová třídní kniha bude potřeba slepit a nakonec můj milovaný dějemis s nejlepším učitelem na škole :) !

Hell Shit
Fotky uživatele Born to die. † | via Facebook

Untitled
Ten hrníček nutně potřebuji! :33 No nic, tak zatím! Musím si jít aspoň milionkrát přečíst dějepis, kdyby si teda na to vzpomněl.... :)) Pac a pusu pac a pusu vaše Kenzi! (OMG! Já se už od června nepodívala ani na jeden díl! :O)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katrie Katrie | Web | 2. září 2013 v 16:54 | Reagovat

Nám nic nepřibylo:3 Ale zas.. nechci mít na matiku ředitela!:D Ani na fyziku..
:X:((:DDDD..budu mít bobky:DD..
My si můžem sednout jak chceme,ale stejně nás rozsadijou,jelikož já sedím s Terkou :DDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama