Projekt 15. dní- den 5. (se zpožděním za 4.8.)

5. srpna 2013 v 12:52 | Kenzi
Já a knihy
(Nestíhám!)
Kdo mě zná tak prostě již ví, že jsem neskutečný knihomol. Všude sebou tahám knížky, ať jsou tusté nebo tenké.
Především mě poslední dobou baví knihy z válečného období a knihy typu Sedm let v Tibetu. Čtu i různé fantasy a chtěla bych si konečně pořídit knihu Nádherné bytosti (Jestli ji někdo četl, prosím dejte vědět, jaká je)
Většinu mé knihovny tvoří knížky typu fantasy. Hrozně ráda sním :). Věčně jsme hlavou v oblacích ♥. Často ale chodím do knihovny, od kud mám většinu knih. To je vždycky veliká kabela jen mých knížek, které vždycky za ten měsíc přečtu.
Četla jsem i Aghatu Christie a ta se mi celkem taky líbila, i když je to úplně něco jiného než čtu. Samozřejmě koukám i na jedničce vždycky o půl druhé na Poirota :D Pokud teda nejsem už od rána venku :)
Moje oblíbené knihy.. Je jich ale celkem hodně :D Pijou mi krev aneb upírkou na vlastní nebezpečí od Kimberly Pauley. Vypráví o dívce jménem Mina. Její rodiče jsou upíři a ona si musí vybrat buďto se jich vzdát nebo se stát taky upírkou. Je to pijaté velice zábavným psaním. u každé nové kapitoli je nějaký mít o upírech a Mini vtioná poznámka k tomu.
Další je Vlčí pramen Proměna od Nancy Holder a Debbie Vigué. Dívce zahynou rodiče a ona se musí přestěhovat k dědečkovi, kde ji v půlce knížky pokouše neznámí vlk. Stane se zní vlkodlak, ale jelikož jí její kamarádka pomáhala, její rodina(která je samý vlkodlak) se jí zřeknou. Z prvu mě nezaujala, ale jak se tam něco začalo dít, úplně jsem se do toho vžila :)
Úžasná knížka Roztomilé malé lhářky Nevinné od Sary Shepard! :) Je to druhý díl a je to naprosto úžasné! Nemusím doufám ani moc přibližovat.
A nakonec Moje matka cizinecká legie od Karla Hory. Knížku píše samotný autor o sobě, když byl malý až když dobrovolně nastoupil na vojnu. Komu se tyto knihy líbi jako mě musíte si ji určitě přečíst! :)
No a to by bylo tak všechno. Nic mě totiž co bych mohla napsat nenapadá! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Feeney Feeney | Web | 6. srpna 2013 v 21:23 | Reagovat

To jsme na tom podobně :D Taky jsem si chtěla přečíst Nádherné bytosti a o těch ostatních jsem vůbec neslyšela :D Ale za chvilku už nebudu mít co číst, takže si konečně pořídím kartičku do knihovny a určitě si je půjčím :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama