Projekt 15. dní- den 2.

1. srpna 2013 v 16:29 | Kenzi
Kam bych chtěla jednou jet
Hned první, co mě napadne na tuhle otázku je Londýn. Určitě bych chtěla jet jednou do Londýna. Nejen díky tomu, že bych si krásně zdokonalila svoji kostrbatou angličtinu, ale také bych se mohla podívat na školy svých snů a všechny ty nádherné památky, co převážně v Londýně můžeme navštívit. Stát podél Temže, koukat se v noci na krásně osvícený Big Ben, prohlédnout si celý Londýn z proslulého London Eye. Tohle všehno mě tak ohromě láka! a doufám, že si jeden se svých snů, podívat se do Londýna a jeho okolí někdy splní. Ať teď v mém věku nebo klidně i později. Hlavně že se tam podívám.
Další místo, které bych hctěla navštívit je Barcelona a snad celé Španělsko. Barcelonu mi hlavně do hlavy vtloukl kamarád, který tam byl a nemohl si to tam vynachválit. Hlavně kvůli památkám. Radil mi, že raději mám jet do Bardelony nežli do Madridu, prý tam nění zkoro o co stát. Ale jen jeho názor. Taky bych chtěla jet do Pamplony, kde byl poslednně táta,kvůli práci. Když mi posílal fotky na e-mail,, zamilovala jsem se do těch krásných malých uliček, soch a různých památek, co tam je. Hlavně mě láká korida. Ne, že by se mi zrovna líbilo to pomyšlení, že pak i ten býk může zemřít, ale prostě z nějakého důvodu mě to velice láká a zajímá mě to.
Z dalších mnoha míst, kam bych se chtěla podívat je Miláno, Řím a další významná místa Itálie. Je to taky kvůli tomu, že jsem nikdy nazivo neviděla Koloseum a v Itálii nikdy nebyla. K tomu ani nemám moc co říct, jen že tam prostě chci jet a láká mě to tam.
Šíleně moc se ale chci podívat do Azerbajdžánu, do hlavního města Baku. Jelikož mi to tolik moje kamarádk vynachválila, mám stále nutkání se tam podívat. Ani nevím na co bych se tam podívala, protože jsme to prostě nějak nezkoumala. Jednoduše tam chi jet!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Feeney Feeney | Web | 1. srpna 2013 v 21:16 | Reagovat

Taky mě hrozně láká Londýn! A ten Azerbajdžán by mě teda nenapadl :D

2 Hani | bevintage.blog.cz Hani | bevintage.blog.cz | Web | 2. srpna 2013 v 9:31 | Reagovat

V Miláně jsem byla. Bych se přiznala, vcelku mne to zklamalo. Ale moc mne láká Londýn. Opravdu hodně. :) Azerbajdžán? Hmm... o tom jsem nikdy nepřemýšlela. :) A do Paříže bych také chtěla. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama