Summer- Prolog

23. července 2013 v 11:22 | Kenzi |  Summer

(je tam napsané Summer)
Trochu opožděně než jsem chtěla, přidávám prolog. Jsem u babičky a hlídám, takže se dostanu až na wifi ke strejdovi většinou navečer. Dneska asi ještě nepříjdu, ale pokusím se napsat 1. kapitolu.
Je to jen takový úvod do děje, takže nic moc :D


"Poslední úpravy před odjezdem!" jásala nadšeně Lena. Zabalila si ještě volejbalové chrániče a zkontrolovala seznam věcí, který si sepsala, aby nic nezapomněla. Na tyto prázdniny se těšila celý rok. Celé prázdniny stráví ve výběrovém sportovním táboře v Mexiku. Slunné pláže, krásní kluci a hlavně volejbal!
"Zlato, budeme muset už vyrazit, aby ti letadlo neuletělo," připomněla ji maminka a pomohla jí pobrat všechny ty tašky do auta. Lena si vzala pouze jednu tašku a batoh.
Na letišti bylo všude plno lidí. Jako obvykle si ještě někdo kupoval letenku na poslední chvíli, někteří rychle kontrolovali své věci před odbavením a Lena byla již duchem na slunné pláži v Mexiku. "Leno, dej na sebe pozor, prosím tě! Piš a zavolej, až budeš na místě, ano?" řekla ji maminka. "Dobře mami. Neboj se o mě! Nebudu přeci v divočině. Jak se dostanu do tábora, hned ti zavolám nebo napíšu esemesku, jestli nebude čas. Ale už opravdu musím jít! Ahoj!" řekla mamince, objala ji a políbila na tvář. "Dej na sebe pozor!" řekla jí, když se pomalu vzdalovala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kath(Horalka) Kath(Horalka) | E-mail | Web | 23. července 2013 v 14:42 | Reagovat

Už se těším :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama