Další nepřítomnost?

16. července 2013 v 9:49 | Kenzi |  Něco z mého života
Sakra co se stalo? to po těch 14 dnech přestali všichni klikat na jméno Kenzi? Je to tady prázdné, jak po vyplenění Lidic!
Dneska navečer odjíždím k babičce. Zřejmě asi až do neděle, ale všechno se může změnit. Neodjíždím z důvodu se vyhýbat blogu, protože u babičky není wifina, ale z důvodu, že u nás se nic neděje a lepší je pomáhat u babičky, než celé dny prosedět u počítače. Jak jsem se vrátila z tábora, objevil se u mě odpor pro sedění hodin a hodin u počítače, takže se to prostě snažím omezovat a díky tomu chodím třeby i ráno běhat, což je super! :)
U babičky budu asi hlídat bratránkya se sestřenkama, ale to není zas taková hrůza. Vytáhnu je někam ven, z bratránkem budeme chodit hrát fotbal a všechno bude super. Taky bych chtěla jet na pouť, ale to se uvidí.
Takže, nechala jsem si udělat úvodní obrázek k nové povídce, která nese název Summer. Vlastě bych ji chtěla psát jen přez prázdniny a něco i v září, podle toho, jestli se vám bude líbit. Abych se přiznala, v hlavě už mám prolog sestavěný, ale nějak se nemám k tomu ho sepsat do wordu ;D Takže po dopsání tohoto článku se na to vrhnu :) A u Different.... zasekla jsem se na jednom bodě a netuším, jak dál.. :'(
Spring, Central Park, New York City – Imgur

Untitled
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama