Staré dobré časy...

22. června 2013 v 11:38 | Kenzi
Někteří lidé často vzpomýnají, jaké to bylo například před dvěma roky a tak. A já vzpomýnala včera...
Včera se mi vrátily všechny vzpomínky na dva roky před tím... Nejlepší kamarádky... Obě blondýny, podobné si, že nám říkali, že jsme sestry... Dělaly jsme všechno spolu, každý den spolu. Naše tajné výlety, o kterých nevěděli rodiče, domácí vězení a společné skypování, icq, FB... Kruté hádky, kvůli kterým jsem vždycky brečela.
Byly jsme v bazénu včera a pořád jsme si říkaly, jako za starých dobrých časů. Naše kecy, naschvály, škádlení... Opíkání rohlíků, stříkání si kečupu do pusy. Tak moc my tyhle naše zážitky chybí a jsem ráda, že jsme si to včera zopakovaly. Přišlo mi, jako bych byla ještě na základce, všechno bylo snažší a my byly BFF. Vzpomínám si, když si mi dala řetízek koníka a ty jsi měla druhou půlku... Když jsme se pohádaly, vždycky u usmíření jsme naše koníky spojily k sobě. Jak jsme si dávaly k Vánocům, k narozeninám a svátkům velké obálky se spoustou obrázků, dárečku a kravinek, které mám ještě poschovávané.
Naše přežpávačky, na kterých jsme nespaly. Povídaly si o všem možném, když jsme u naší první přezpávačky u tebe křičely komár! Jak nás vždycky můj bratr strašil a nepochopitelné výrazy zase tvého bráchy.
Mluvení badikovštinou a vžycky záchvaty smíchu, když moje máma stoho byla naprášky. Jak jsi vždycky protestovala, když jsem chtěla hrát fotbal nebo bedminton. Pokřikování na vašeho pejska "ospalky ne!" Moje smutnění, když si šla ven s ty víš s kým a já pak byla sama.. Vždycky se to zpravilo.
Poslední dobu jsme spolu vůbec nebyly, protože já jsem přestoupila, začala se učit víc. Příde mi, že vždycky, když nemusíme chodit doo školy, naše přátelství se zase obnovuje.. :) Sice to nebude jako předtím, protože už jsme si každá našla za tu druhou náhradu, ale pořád jsme ty nerozlučné kamarádky, které snily, že si koupí společný byt, budou jezdit na nákupy a chodit s klukama z filmů..
Ano.. Katch.. mluvím o tobě.. :)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikol* Nikol* | Web | 22. června 2013 v 11:43 | Reagovat

no vzpomínky jsou fajn, ale musí to být takové ty dobré, všechny špatnosti z minulosti by se měly hodit za hlavu, protože to, co bylo už nelze ovlivnit.. Přítomnost ovlivňovat jde a proto je nejlepší žít právě jí ... :)

2 Katch;P Katch;P | 8. července 2013 v 21:00 | Reagovat

:'(.. Tohle mě rozbrečelo..:'(♥
Naše zážitky.FOREVER!♥
Moc mi to chybí..Škoda ,že máš Kamču:DDDDDD Né sranda.
Byla bych moc happy ,kdyby se to celé mohlo vrátit z5.:(..
No prostě KatPav FOREVER!:3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama