Červen 2013

Poslední úpravy, počkat do tří a hurá na tábor

29. června 2013 v 12:00 | Kenzi |  Něco z mého života
Ahoj! :) Dlouho jsem už nic nenapsala a taky se k oblíbeňkyním moc nepodívala.. Tak se omlouvám :))
Jinka ve středu byl ten školní výlet, který se aji celkem vydařil. Hlavně po Velehradě jsme šli do cukrárny a já se spolužákem sme si daly ledový kafé! :)) Mňáám! :* Cestu zpátky jsem pak s ním a ještě jedním spolužákem taky prokecala. Rozhovory snad o všem možným! :D
Tak asi jak všichni víte, včera byl poslední školná den a rozdávalo se vysvědčení. Vy jste to měli zřejmě jinak mež my, protože chodím na katolické gymnázium (ale nejsem věřící :D), tak jsem musela přetrpět hodinu v kostele. Pak se šlo do školy. Byla sem fakt mile překvapená, když jsem dostala vysvědčení. Sice jsem věděla, že nebudu mít žádnou trojku, ale nečekala jsem teda jedničku z angličtiny, protože poslední známka byla 2/3. Takže jsem měla i z angliny jedničku:) A víte co mě nejvíce překvapilo? Že jsem měla VYZNAMENÁNÍ! Nevím jak u vás, ale u nás je vyznamenání tehdy, když je více jedniček než dvojek. Já měla 8 jedniček a 7 dvojek, takže tak tak :D
Tak a dneska už jen čekám na třetí hodinu, kdy pro mě přijede kamarádka a přijede se na tábor :) Hrozně se těším! :D 14 dní hrát fotbal!! :) To bude ráj! Plus další aktivity! :) Příští prázky bych chtěla jet rovnou na fotbalový tábor! :D No tak já jdu... Musím ještě vyčistit zablácené tenisky, a že sou dost špinavé! :D

Rychle a zběsile

27. června 2013 v 20:57 | Kenzi |  Něco z mého života
Tak jo.. : Ahoj! Dneska zase jen tak krátce, prootže za prvé je u nás návštěva a za druhé si půjdu číst..
Včera byl třídní výlet. Nejlepší ajko vždy cesta a výlet jako ten program nic moc. Celou cestu zpátky jsem prokecala s klukama o všem možným.
Zítra je vysvědčení takže doufejme, že nebude nějaké překvapení v podobě známek z chování. V sobotu odjíždím, ale nějak jsem se nedostala k tomu napsat nějaký kapitoly, takže 14 dní tu nic nebude, tak se omlouvám. Ale teď už si du číst. Zítra oběhnu oblíbenkyně a napíšu, jak to bude atd, aby jste si mě neodstranily.. :) Pac a pusu, pac a pusu vaše Kenz. :*

Jsem zašpiněná od pastelů.. Nechápu, proč si utíkám našpiněný ruce o nohy.

23. června 2013 v 19:59 | Kenzi |  Něco z mého života
Nazdáár!!! :)) Tak dneska jsem byla zkoro celý den doma. ne že sem jen seděla u počítače, ale taky jsem celkem dost kreslila. Nejpovedenější vám semky dám :) Kreslila jsem Snoopyho :3 Taky jsem sundávala plakáty ze stěny, ale vypadá to hrozně, takže pak budu muset se domluvit s tátou, že bych malovala.Rozhoduji se mezi červenou nebo námořnickou modrou, talže vůbec nevím jakou :/
Ndeska ježiš marja.. :D Asi v pět se stavila kamarátka.. :D Tak jsme vytáhly štaprlata a nalili si prvně něco jako capitan morgen, tuzemák, něco od tety z bulharska (jenom tak vždycky nehet palce cca) a palily to colou a vypily.. :D Pak jsme tam dávaly šťávy, skořicu, zázvor a nakonec i mlíko a kafe :D A ještě žiju. No a kolem šestý jsme šly ještě k ní do bazénu.. :3 :D A vrátila jsem se až teď. Bylo to zase legendární :D
Jinak nwm někdo se ptal.. Jsem v sedmičce :D
Tak, jelikož se delší dobu dívám na GG, rozhodla jsem se, že budu psát o tom :) Chuck a jeho ségra Cleer :D Aba dva stejní.. Ne jako dvojčata ale povahově.. :D Potřebuju si dát pauzu od Different, protože jsem napsala něco a ono mi tak už došly nápady.. Tady u toho vlastně mě vlastně napadají nápady i teď a to jsme ještě nic nenapsala. Jen sem rozhodnuta, že to napíšu :D

Pac a pusu Pac a pusu vaše Kenz :DD

Jééje..

22. června 2013 v 13:19 | Kenzi |  Něco z mého života
Ahoj! ahoj! ahoj! Teď tak oficiálně no. Předtím.. to jsem potřebovla trochu všechno hodit za hlavu, někam to napsat a tak.. :) A teď už stará dobrá Kenz.. :)
Za týden už budu na táboře! :)) 14 dní ve stanech u rybníků a lesů! Pohádka akorát pro mě jak ušitá na míru. Jsem už takový menší dobrodruh již od narození :D To bude určitě legen počkej si..... DÁRNÍ!
Tuhle tu písničku zbožňujůů!! :)) Eminem je prostě LEGENDÁRNÍ! :) A já jeho písničky naprosto zbožňuju.. :)
Jinak pomale ale jistě pracuju na dalším dílu Different. Poslední díl, tedy 7. díl je už dávno tady a přečetl si ho jen jeden člověk. Takže být váma si přečtu ten 7. díl, protože tam se toho celkem hodně stane. Tak vám radím, přečtete si to. :)
Jak jsem taky psala, budu přidávat oblečení, co má Bo na sobě, protože tohleto mě vždycky hrozně moc bavilo a ještě baví :)
Asi už měsíc se koukám na Gossip Girl a je to naprosto supr! :) A Chuck je naprosto boží! :) Já toho herce mám šíleně ráda! :) Protože hrál ve filmu, který se mi strašně líbil HOLKA S PRKNEM, takže se na to, kdo chce koukněte :) Je to sranda :) Ale Chuck je děsnej zmetek! :D Ale je boží! Aww :33 :*
No, tak ještě abych vás neošidila o poslední události v naší třídě.. Odešel nám spolužák, takže tím se narušil náš koutek ve všech předmětech, protože sedíme tak nějak vždycky poblíž sebe a to je celkem blbí, protože jsme nedávali pozor a pak se snažili všechno dohnat tenhle týden. Asi jsem z nich nejúspěšnější v tomhle opravování známek, protože nebudu mít ani jednu trojku, ale oni i nějakou čtverku.
No nic.. Teď jsem právě slíbila mamce, že si uklidím židlu a stůl, protože na židly se mi povaluje oblečení a na stole mám ještě učení, který se mi nehtělo uklízet. Pac a pusu, pac a pusu vaše super drbna :D Ne vaše Kenz :D (to se trochu nepovedlo)

Staré dobré časy...

22. června 2013 v 11:38 | Kenzi
Někteří lidé často vzpomýnají, jaké to bylo například před dvěma roky a tak. A já vzpomýnala včera...
Včera se mi vrátily všechny vzpomínky na dva roky před tím... Nejlepší kamarádky... Obě blondýny, podobné si, že nám říkali, že jsme sestry... Dělaly jsme všechno spolu, každý den spolu. Naše tajné výlety, o kterých nevěděli rodiče, domácí vězení a společné skypování, icq, FB... Kruté hádky, kvůli kterým jsem vždycky brečela.
Byly jsme v bazénu včera a pořád jsme si říkaly, jako za starých dobrých časů. Naše kecy, naschvály, škádlení... Opíkání rohlíků, stříkání si kečupu do pusy. Tak moc my tyhle naše zážitky chybí a jsem ráda, že jsme si to včera zopakovaly. Přišlo mi, jako bych byla ještě na základce, všechno bylo snažší a my byly BFF. Vzpomínám si, když si mi dala řetízek koníka a ty jsi měla druhou půlku... Když jsme se pohádaly, vždycky u usmíření jsme naše koníky spojily k sobě. Jak jsme si dávaly k Vánocům, k narozeninám a svátkům velké obálky se spoustou obrázků, dárečku a kravinek, které mám ještě poschovávané.
Naše přežpávačky, na kterých jsme nespaly. Povídaly si o všem možném, když jsme u naší první přezpávačky u tebe křičely komár! Jak nás vždycky můj bratr strašil a nepochopitelné výrazy zase tvého bráchy.
Mluvení badikovštinou a vžycky záchvaty smíchu, když moje máma stoho byla naprášky. Jak jsi vždycky protestovala, když jsem chtěla hrát fotbal nebo bedminton. Pokřikování na vašeho pejska "ospalky ne!" Moje smutnění, když si šla ven s ty víš s kým a já pak byla sama.. Vždycky se to zpravilo.
Poslední dobu jsme spolu vůbec nebyly, protože já jsem přestoupila, začala se učit víc. Příde mi, že vždycky, když nemusíme chodit doo školy, naše přátelství se zase obnovuje.. :) Sice to nebude jako předtím, protože už jsme si každá našla za tu druhou náhradu, ale pořád jsme ty nerozlučné kamarádky, které snily, že si koupí společný byt, budou jezdit na nákupy a chodit s klukama z filmů..
Ano.. Katch.. mluvím o tobě.. :)))

Chyběli vám moje keci? :D

20. června 2013 v 19:22 | Kenzi |  Něco z mého života
Ahoj! :)) Tak konečně! :)) Znánmky máme uzavřený a konečně se nemusím učit! :) Jsem strašně ráda, protože nebudu mít žádnou trojku na vysvědčení, ale vyznamenání zřejmě nebude, protože budu mít více dvojek než jedniček.
Asi přidám další díl Different, ale čtěte tooo!! :D A budu k tomu dávat i oblečení, protože mě to tvořit nehorázně baví.
Tak teď je to krátký, takže já jdu psát další díly.. :))

Poslední dva týdny v ústavu a konečně se pojede na prázdniny! :))

17. června 2013 v 20:08 | Kenzi |  Něco z mého života
Tak ahoj zase! :) Dnešek byl fajn :) Kolem půl čtvrté jsme šla ven s Katch :) Byly jsme u štěňátek a pak ještě v lese seděly zkoro hodinu a povídaly si :D Takže můžete si představit, jak jsme se asi smály.. :) No a pak následoval film. :) Koukaly jsme se rychlo na Zrcadla 1. Většinou jsme se koukaly na ty drastický scény a pak na konec.
Učitelé si z nás dělají srandu? ! My se ještě tenhle týden učíme! :O Snad jim může dojít, že my opravdu na tu školu už kašleme a vidíme se někde u moře, bazénu, na táborech nebo všude možně, kam se chystáme. Ještě zítra píšeme anglinu a ve čtvrtek mě čeká závěrečka z fyziky, kterou musím napsat na jedničku nebo 2, abych dostala dvojku z fyziky. Ale ta učitelka mi ještě řekla, že není jisté, že mi tu dvojku dá! Ať si to zkusí! Bych ji hnala k soudu! Taky jsme ještě dneska psali matiku a dějepis, který jsme měla celý dobře, bez chyby, takže z dějepisu mám čistou jedničku, na což jsem velice hrdá! :)
zítra má můj bratr sladkých šestnáct, takže jsem posala spolužačky, aby my šly koupit knížku pro něj. Nějaký Vícvyk či co, protože má rád airsoft a války, všechno co stím souvisí. Tak jsem zvědavá, jestli se mu to bude líbit :)
Teď budu koukat na božské dorty od markéty :D No a je tu další díl Different! :)
Paris | via Tumblr
andromeda black | Tumblr
You've gotta hide your love away. - Hyves.nl
Jujkýýý!! :))

Please! :)

16. června 2013 v 10:08 | Kenzi
Tak ejště píšu. Měla jsem objednaný u mrs. Fix lay, ale nevím, jestli mi ho udělá, protože má hiatus.
Takže kdyby se tu někdo našel, kdo by mi ten lay udělal, byla bych velice ráda. Pište kdyžtak do komentářů. Díky :) :*
Love Out Loud | via Tumblr

Jujdáá!! :D

16. června 2013 v 10:01 | Kenzi |  Něco z mého života
Ahoj! :) Dlouho jsem tu zase nebyla. Ne, že bych nechtěla psát, to ne, ale znáte to, poslední týdny ve škole se vás snažej co nejvíc donutit, aby jste se učili. Ale to nejde! Ještě aby to šlo, když už se vidíte někde u moře, na táboře nebo nevím kde.
Nevím, co bych asi tak měla teď sem psát :D Vůbec mě nic nenapadá, ale určitě to zase bude dlouhý.
Taky u vás bylo včera takové vedro? Já jsme myslela že umřu. Ale jinak byl včerejší dne celkem super.
Ho! U Different mám předepsanou ani en jednu celou kapitolu.. :D Menší skluz no. Ale to zase doženu. Budu muset, protože hned v sobotu po vysvědčení jedu pryč. Večer bych vám snad stihla napsat, jak jsme dopadla a přednastavila několik dílů, protože tu nebudu 14 dní a pak v srpnu dalších. Je asi blbí sme psát, že za dva týdny tu nebudu, ale stejně.. :D
Dneska už byla konečně odeslána objednávka na wayfarer. Kupuju si totiž brýle sluneční a legíny, mamka nějakou kabelku nebo co a kámoš brejlě taky.. :D Dohromady, co jsem se dívala je to 801 :D To bude mít mamka radost, až to bude přebírat. Nebo já... Nevím :D
Dneska mě snad ještě čeká fotbal, ale nevím, jestli půjdu. Má totiž přijet babička z dědou, podle toho jak se tu zdrří, tak bych šla. Ještě se musím učit na matiku a dějík a na úterý anglinu. Tak se tu mějte a dneska asi přibide další díl, pokud dopíšu ten 8.
tumblr_l9vyfmgkzr1qd9lrdo1_400_large picture on VisualizeUs

Different- 6.díl

12. června 2013 v 21:39 | Kenzi |  Different
Dlouho jsme nepsala a ani nevím, co bych měla napsat. Tak to zpravím dalším dílem :) Ať se líbí! :)