I'm BORING

26. května 2013 v 22:44 | Kenzi |  Něco z mého života
Čao! Tak tu zase straším navečer.
Co, líbí se vám prolog? :) Doufám, že jo, protože mě jo! :D Konečně píšu něco jiného než fan fiction. Potřebuji si od toho odpočnout. Pořád samý známí osobnosti a tak. Ok, sice na uvodce je Channing, ale o to ani tak nedje.. Prostě mi přišlo, že by se k tomu hodil a tak tam je.
Ještě teda píšu opožděně, co se dělo včera. Tak na té oslavě to bylo super! Hlavně navečer! :D Mě teta učila tancovat :D A pak prej, že jí nemáme říkat teto. Prý si připadá staře :D No taky jsem tam navečer pobírali, co se pije na zábavách, tak u nás teď zelená, rum, vodka. Za tety ty barevný... jelciny? Nebo jaks se to jmenuje. No, sem teda zase přejezená! Nejlepší stejně byl večer meloun! :D
Jak jste taky mohli vidět, kreslila jsem, taky zase cvičila a psala, no a koukala na film Taková normální holka. Je to celkem dobrý, ale je to ten styl : s populárním klukem se rozejde holka, ten se vsadí s kamošema, že udělá z nějaký holky královnu plesu, vyberou mu tu nepřístupnu. Změní ju v krásnou, pak se ale zase něco stane a nakonec prostě řeči řeči a pusa.
Teď hodně poslouchám I need your love :) je to pěkná písnička. Pak ještě hodně waiting all night. Teď si tady hraju na zvěpačku a zpívám Sratships :D Už mi opravdu šibe! :/ :D To slovo snad ani neexistuje...
Teď si asi půjdu ještě číst! :) Jelikož zítra kvůli ústním maturitám máme většinu hodin suplovanou a ednu hodinu by jsme se jen učili, tak ěm maminka nechá doma. :) Takže bych zítra mohla jít něco vyfotit, pokud nebude pršet, což hrozí! :'( Sakryš já chci zrcadlovku! Nebo foťák na mobilu, kterej tak fotí! Neříkám, že ten můj foťáček fotí špatně, ale já prostě potřebuju úroveň nějakou.
U! knížečka už čeká!! Takže si hodím jen písničky na mobílek a jdu! :) Zítra asi přidám další díl Different! :)

Bye! Bye!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥Lara ♥Lara | Web | 27. května 2013 v 13:17 | Reagovat

Tak ta oslava musela být fajn, zvlášť musela být sranda, když jste tancovali s tetou :D A jinak u nás taky máme zvolněný rozvrh :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama