Essence- pencils

22. května 2013 v 19:06 | Kenzi

Tužky na oči

Nedávno jsme byla nakupovat v Rosmanovi myslím. Sice mám kartičku do Dm, ale na městě, co mám blíž nemají essence.
Je to poměrně levná kosmetika, ale já ji mám ráda a jsem s ní zpokojená, protože má tužky, který aji dost vydrží.První tužku, kterou vám představím, je kajal pencil 01 black
U mě je to dost neobviklé, protože černou tužku zkoro vůbec nepoužívám pro její účel. Je to trochu víc divný, ale mě to tak vyhovuje. Jelikož jsem špinavá blondýna ještě se světlýma očima, černá tužka mi sice sluší, ale vypadám pak starší. Já ji používám na horní víčko, no nevím jak to říct odborně... Prostě si vezmu tužku (nejlépe tmavou) a objedu si na horním víčku ze spod řasy. Já mám světlý řasi, takže to tak prostě udělám. Asi si řeknete, proč si nedám řasenku. Řasenky moc v lásce nemám. Možná se to časem změní.
Tahle tužka je super! Více méně dlouho vydrží. No do školy a ze školy ji mám pořád. Byla celkem levná. Myslím tak 40 korun. Vy investujete zřejmě do tužek víc, ale když ji používám jen na ty řasy, tak za ni nebudu utrácet.
Obrázek teda není můj, to se omlouvám. Fotila jsem ji, ale bylo to špatně vidět. Přeci jen fotit kolem sedný hodiny v pokoji... Špatná kvalita. Určitě vám ji doporučuju. Fakt! Podle mě je super! :)

Druhá tužka je Long lasting eye pencil 05 C'est la vie!
Tahle je pro změnu světlá, stříbrná a moc pěkná! :) Je to taková ta, nevyznám se v názvech, vysouvací :D Dobře se aplikuje a opravdu jak říká název dlouho vydrží. Tentokrát ji používám už normálně, ale dávám si ji i na horní linky. Kdybych si dělala kajalovou tužkou linky, dopadlo by to špatně. Tak si je dělám stříbrnou. A myslím si, že mi i sluší stejně jako hnědá. Moc se teda nemaluju, ale tahle světlounká tužka prostě mi už přirostla k srdi. Krásně se třpití.
Obrázek teda zase není můj, protože by byla špatná kvalita. Tahle byla o něco dražší. Tak do 50 korun. Jak říkám, do tužek moc neinvestuju, protože se pravidelně nemaluju. Stejně jako tu první vám doporučuju. Třeba ne i tu stříbrnou, ale i jinou barvu. Mají jak černou, hnědou, tak i modrou, fialovou atd. Který taky vypadají moc hezky, teda na kamarádce. Já nejsem ještě tak odvážná an to, abych si dala modrý linky.

Tak doufám, že se vám to líbí :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama