Adidas, Elite - deodorants, parfums

22. května 2013 v 19:44 | Kenzi

Adidas, Elite

Moje snad nejoblíbenější vůňě. Chtěla jsem přidat i Pumu, ale bohužel nevím, kam přišla. Asi bude ještě v tašce od závodů.
Každý den dvě věci z toho použiju. Tu adidas asi víc, protože jsem spíš sportovní typ, než nějaká ta sladká holčička.

Jako první vám představím Adidas.
První je Adidas Free Emotion. Tak dostala jsem ji k narozeninám od tety a strejdy. Dostala jsem teda k tomu ještě Adidas sprcháč, ale ten byl tak boží, že byl hnedka pryč.
Tuhle voňavku ze všech voňavek nejvíc používám. Snad víc než Elite. Jak bych popsala tu vůni... Není taková sladká a nebolí z ní hlava. Je spíš sportovní. Často ji tahám všude možně po závodech a i když jedeme na dovolenou, k příbuzným, na tábor... Všude snad. Je teda taková velká. Původně měla 75 ml. Mám vypoužívanou necelou půlku. Sestřenka má stejný typ, akorát zelenou. Nevím, jestli se dají ještě někde sehnat. Podle ěm je to už starší typ.
Jelikož jsme ji dostala, nemůžu vám říct, kolik tak stála. Pokud ji někde uvidíte a méte rádi sportovní typy voňavěk, neváhejte a kupte si jí! :)

Teď ten deodorant. Adidas for women Fresh
Active 3, 48h
Tak tohle je nejlepší tuhý deodorant, který jsme kdy měla! Hrozně mi voní a když ji použijete, ani moc se nepotíte. Teda aspoň já. Když ji použiju, tak i když je vedno, nemám ty obávané kroužky pod paží.
Stejně tak jsem ji dostala od tety a strejty k narozkám. Jsme jim za ni moc vděčná. Bohužel jak ji beru taky všude možně, dochází a to rychleji než voňavka, což je škoda. Kdybych chtěla ten samý typ, těžko seženu, protože co jsme se minulý týden dívala, v Rosmanovi nebyl.
Velikostí je celkem menší, skladovatelný a vejde se všude, teda tak prostě zkoro všude.

Teď příjde na řadu Elite.
První bude zase voňavka. Elite London Qeen.
Tahle ta voní tak sladce, ale ne až zas tak moc podle mě. Není zas tak stará, není moc používaná, spíš jen když je nějaká oslava, de se do kina, divadla atd. Hrozně se mi líbí to víčko u Elite voňavěk.
Doupila jsme ji v Dm. Stála myslím někak původně 500, ale jí ji měla za 250, protože jsme měla nějakej kupon. Vodička je taková fialková :D Ono to tak hezky voní, že se tím teď voním :D

Další je Elite London Qeen parfum deodorant. voní tak nějak stejně jako ta voňavka, ale pořád to je takovej ten deodorant. Ani nevím, co k tomu víc říct. Taky není stará, je podle mě ještě dost nová, moc nepoužívám, protože to silněji voní. Koupena zase v Dm za 75 korun myslím. to je asi tak všechno :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama